(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Magiczna Kolacja VIP dla Dwojga - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Gdańsk

Nowość Tylko u nas Zobacz film
5.0 2 Opinii

Magiczna Kolacja VIP dla Dwojga - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Gdańsk


Gdańsk
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

 

Zawsze marzyliście o podróży do Hogwartu? Chcielibyście spędzić miły wieczór ze szczyptą magii w tle? Zapraszamy na niepowtarzalną Magiczną Kolację VIP dla Dwojga, odbywającej się prestiżowej restauracji w Gdańsku. Połączenie wyrafinowanej kuchni z niezwykłymi pokazami magii, wykonywanymi przez doświadczonego iluzjonistę - Kajetana Bieleckiego, to znakomity pomysł na spędzenie niesamowitego wieczoru. Pokazy wykonywane będą na specjalnej scenie, a także przy stolikach. Dopełnieniem wydarzenia pełnego emocji, będzie prawdziwa uczta - przygotowana specjalnie na ten wieczór! Udanej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w Magicznej Kolacji, w wersji VIP. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Magiczna Kolacja potrwa około 1,5 godziny.

Jak będzie wyglądało nasze przeżycie?
Magiczna Kolacja to połączenie wykwintnej kolacji z pokazem iluzji, wykonywanym przez Kajetana Bieleckiego. Magik będzie wykonywał swoje sztuczki nie tylko na specjalnie przygotowanej scenie, ale także przy stolikach. Dodatkowo do kilku pokazów będzie potrzebował magicznych asystentów, których wybierze spośród gości restauracji.

Jak wygląda menu Magicznej Kolacji?
Magiczna Kolacja składa się z: przystawki, dania głównego, deseru, napoju i kieliszka wina. Do wyboru menu: mięsne, rybne lub wegetariańskie (również wegańskie). Ewentualne alergie należy zgłosić podczas rezerwacji stolika na to wydarzenie.

Magiczna Kolacja VIP dla Dwojga | Gdańsk sprawdzi się jako pomysł na romantyczną randkę. Wieczór we dwoje w eleganckiej restauracji, w której serwowane są doskonałe dania. Do tego pokaz iluzji, który zaskoczy nawet największych sceptyków. Niesamowite przeżycie, które będzie doskonałym prezentem dla męża na 30 urodziny! Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 - 2 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent realizowany w grupach podczas specjalnie organizowanych eventów. Do wyboru jest menu: mięsne, rybne i wegetariańskie. Prezent obejmuje przystawkę, danie główne, deser, napój, kieliszek wina. Wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o punktualne przybycie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Magiczna Kolacja | Trójmiasto

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Janusz J.

Niesamowite przeżycie. Kameralna atmosfera. Doskonała kuchnia, a czarodziej na najwyższym poziomie - kulturalny, dowcipny, elokwentny. Żona zachwycona. Gorąco polecam na romantyczny wypad we dwoje.

Małgorzata P.

Wspaniała kolacja z iluzjonistą, zadziwiająca dosłownie w każdym aspekcie: pyszny posiłek, występ iluzjonisty na wysokim poziomie, piękna restauracja i przemiła obsługa. Naprawdę warto!

Ewelina

Super sprawa, Świetny iluzjonista. Polecam każdej parze

Zobacz inne propozycje