Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga | Warszawa (okolice)

Bestseller
4.9 34 Opinii

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga | Warszawa (okolice)


Dwórzno
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

229,00 zł

229,00 zł

O prezencie

Gdy słyszycie słowo „winnica” na myśl przychodzą Wam tereny Włoch czy Niemiec? A czy wiecie, że Polacy nie gęsi i swoje winnice też mają, a w nich powstają wina białe, czerwone i różowe? Macie teraz okazję zwiedzić jedną z najlepszych winnic na terenie naszego kraju! Zwiedzanie malowniczych winorośli oraz wiejskie powietrze zachwyci Was mocno, a degustacja wina udowodni, że polskie wina smakują wyśmienicie! Gotowi na odkrycie pięknych zakątków naszego kraju?

Jak będzie wyglądał Wasz prezent?
Udacie się na zwiedzanie Winnicy Dwórzno, która nazywana jest mazowiecką Toskanią (w odległości ok. 40 km od Warszawy). Podczas zwiedzania będziecie mieć okazję degustować wina wyprodukowane w winnicy, a jedno z nich będziecie mogli zabrać ze sobą do domu, by dłużej rozkoszować się jego smakiem.

Jak przebiega zwiedzanie?
Podczas zwiedzania zobaczycie malownicze pola winorośli, a także przetwórnię, w której omówiony zostanie proces tworzenia wina. Zwieńczeniem wycieczki będzie degustacja składająca się z 5 rodzajów wina.

Kiedy odbywa się realizacja?
Realizacja odbywa się w teminach indywidualnie ustalonych z Wykonawcą.

Czy oferta obejmuje dojazd do winnicy?
Nie, dojazd na miejsce realizacji we własnym zakresie.

Czy mamy się ubrać elegancko?
Ubiór elegancki nie jest wymagany.

Czy mogę zabrać ze sobą znajomych?
Uczestnictwo w większej grupie należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji. Voucher dedykowany jest dla dwóch osób, uczestnictwo każdej kolejnej osoby jest dodatkowo płatne.

Czy wiesz, że....
Winnicy Dwórzno przed szpakami chronią dwa jastrzębie, których już sam głos odstrasza inne ptaki od pięknych, dojrzałych owoców.

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga | Warszawa To wymarzony prezent dla wszystkich fanów tego szlachetnego trunku. Zwiedzanie cudownych pól winorośli zachwyci każdego! Nie zastanawiaj się dłużej, tylko podaruj bliskim niekonwencjonalny prezent.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dwórzno

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Spacer po malowniczych polach winnicy, poznanie procesu produkcji wina naturalnymi metodami, poznanie tajników próbowania wina, degustacja 5 rodzajów polskiego wina oraz butelkę wybranego wina.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Winnica Dwórzno

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.9 34 Opinii

Iza

Super pomysł na prezent. Naprawdę warto, Pan bardzo ciekawie opowiada a i przeżycie niezapomniane.

Tatiana M.

to było naprawdę idealne przeżycie!!

Urszula B.

Ciekawe miejsce. Gospodarze -ludzie z ogromną pasja.

Agnieszka P.

Prezent wspaniały-zwiedzanie jedynej winnicy na Mazowszu, bardzo blisko Warszawy. Miejsce cudne, właściciele to pasjonaci. Wiele dowiedzieliśmy się o samej winnicy, o procesie powstawania wina, a na koniec degustacja i wskazówki jak rozróżniać wino. Polecam

Dominika M.

Super przeżycia, każdemu polecam. Prowadzący ciekawie opowiadał o historii tego miejsca, jak i o produkcji wina. Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze odwiedzić to miejsce!

Wyświetlono 5 z 44

Zobacz inne propozycje