JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga | Warszawa (okolice)

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga | Warszawa (okolice)


Dwórzno
2 os.

159 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
159 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Gdy słyszycie słowo „winnica” na myśl przychodzą Wam tereny Włoch czy Niemiec? A czy wiecie, że Polacy nie gęsi i swoje winnice też mają, a w nich powstają wina białe, czerwone i różowe? Macie teraz okazję zwiedzić jedną z najlepszych winnic na terenie naszego kraju! Zwiedzanie malowniczych winorośli oraz wiejskie powietrze zachwyci Was mocno, a degustacja wina udowodni, że polskie wina smakują wyśmienicie! Gotowi na odkrycie pięknych zakątków naszego kraju?

Jak będzie wyglądał Wasz prezent?
Udacie się na zwiedzanie Winnicy Dwórzno, która nazywana jest mazowiecką Toskanią (w odległości ok. 40 km od Warszawy).  Podczas zwiedzania będziecie mieć okazję degustować wina wyprodukowane w winnicy, a jedno z nich będziecie mogli zabrać ze sobą do domu, by dłużej rozkoszować się jego smakiem.

Jak przebiega zwiedzanie?
Podczas zwiedzania zobaczycie malownicze pola winorośli, a także przetwórnię, w której omówiony zostanie proces tworzenia wina. Zwieńczeniem wycieczki będzie degustacja składająca się z 5 rodzajów wina.

Kiedy odbywa się realizacja?
Realizacja odbywa się w teminach indywidualnie ustalonych z Wykonawcą.

Czy oferta obejmuje dojazd do winnicy?
Nie, dojazd na miejsce realizacji we własnym zakresie.

Czy mamy się ubrać elegancko?
Ubiór elegancki nie jest wymagany.

Czy mogę zabrać ze sobą znajomych?
Uczestnictwo w większej grupie należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji. Voucher dedykowany jest dla dwóch osób, uczestnictwo każdej kolejnej osoby jest dodatkowo płatne.

Czy wiesz, że....
Winnicy Dwórzno przed szpakami chronią dwa jastrzębie, których już sam głos odstrasza inne ptaki od pięknych, dojrzałych owoców.


Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga | Warszawa To wymarzony prezent dla wszystkich fanów tego szlachetnego trunku. Zwiedzanie cudownych pól winorośli zachwyci każdego! Nie zastanawiaj się dłużej, tylko podaruj bliskim niekonwencjonalny prezent.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dwórzno

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Spacer po malowniczych polach winnicy, poznanie procesu produkcji wina naturalnymi metodami, poznanie tajników próbowania wina, degustacja 5 rodzajów polskiego wina z odpowiednio dobranymi przekąskami oraz butelkę wybranego wina.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (24)

Wszystkie opinie(24)
1 2 3 4 5
mb

Bardzo relaksujacy prezent - wycieczka po polach winorosli podczas gdy przesympatyczny wlasciciel opowiada o specyfice winnicy i jej historii. Na koniec degustacja win wytworzonych w winnicy, gdzie kazde z nich ma wyjatkowy smak.

Iwona K.

Generalnie bardzo fajna wycieczka po winnicy. Dobre wino. Moim zdaniem miejsce do degustacji winna powinno być trochę bardziej zaaranżowane, przytulniejsze. Generalnie na plus!

Paulina B.

Wspaniały właściciel, który z pasją opowiada o procesie powstawania wina, degustacja jest wspaniałym zakończeniem spaceru po winnicy. Byłoby cudownie gdyby można zostać na noc w tak pięknym miejscu. Polecam wszystkim!

Bartosz S

Bardzo dobry prezent, szczególnie dla początkujących miłośników wina. Bardzo fajny spacer po terenie winnicy z opowiadaniem o wszystkich elementach uprawy i produkcji wina - a oprowadzał nas sam właściciel, dzieląc się wszystkimi ciekawostkami, jakie mogły nas zainteresować. Wina naprawdę smaczne, oprócz butelki w prezencie jest możliwość kupienia wszystkich degustowanych (i nie tylko) trunków po cenach producenta. Piękne butelki pysznego trunku będą idealne dla siebie i na prezent. Polecam każdemu!

Marek R.

Zaproszenie na zwiedzanie winiarni Dwórzno otrzymaliśmy od córki w prezencie gwiadkowym. Cała impreza jest naprawdę godna polecenia. Właściciel - młody, bardzo komunikatywny i prezentujący szeroką wiedzę z zakresu produkcji wina - doskonale prowadził całe spotkanie. Wina z oferty naprawdę genialne i warte swojej ceny. Gorąco polecam - można się dużo dowiedzieć, skosztować wspaniałych win i wesprzeć polskiego producenta.

1 2 3 4 5

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.