Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga | Warszawa (okolice)

Bestseller
4.9 24 Opinii

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga | Warszawa (okolice)


Dwórzno
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

229,00 zł

229,00 zł

O prezencie

Gdy słyszycie słowo „winnica” na myśl przychodzą Wam tereny Włoch czy Niemiec? A czy wiecie, że Polacy nie gęsi i swoje winnice też mają, a w nich powstają wina białe, czerwone i różowe? Macie teraz okazję zwiedzić jedną z najlepszych winnic na terenie naszego kraju! Zwiedzanie malowniczych winorośli oraz wiejskie powietrze zachwyci Was mocno, a degustacja wina udowodni, że polskie wina smakują wyśmienicie! Gotowi na odkrycie pięknych zakątków naszego kraju?

Jak będzie wyglądał Wasz prezent?
Udacie się na zwiedzanie Winnicy Dwórzno, która nazywana jest mazowiecką Toskanią (w odległości ok. 40 km od Warszawy). Podczas zwiedzania będziecie mieć okazję degustować wina wyprodukowane w winnicy, a jedno z nich będziecie mogli zabrać ze sobą do domu, by dłużej rozkoszować się jego smakiem.

Jak przebiega zwiedzanie?
Podczas zwiedzania zobaczycie malownicze pola winorośli, a także przetwórnię, w której omówiony zostanie proces tworzenia wina. Zwieńczeniem wycieczki będzie degustacja składająca się z 5 rodzajów wina.

Kiedy odbywa się realizacja?
Realizacja odbywa się w teminach indywidualnie ustalonych z Wykonawcą.

Czy oferta obejmuje dojazd do winnicy?
Nie, dojazd na miejsce realizacji we własnym zakresie.

Czy mamy się ubrać elegancko?
Ubiór elegancki nie jest wymagany.

Czy mogę zabrać ze sobą znajomych?
Uczestnictwo w większej grupie należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji. Voucher dedykowany jest dla dwóch osób, uczestnictwo każdej kolejnej osoby jest dodatkowo płatne.

Czy wiesz, że....
Winnicy Dwórzno przed szpakami chronią dwa jastrzębie, których już sam głos odstrasza inne ptaki od pięknych, dojrzałych owoców.

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga | Warszawa To wymarzony prezent dla wszystkich fanów tego szlachetnego trunku. Zwiedzanie cudownych pól winorośli zachwyci każdego! Nie zastanawiaj się dłużej, tylko podaruj bliskim niekonwencjonalny prezent.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dwórzno

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Spacer po malowniczych polach winnicy, poznanie procesu produkcji wina naturalnymi metodami, poznanie tajników próbowania wina, degustacja 5 rodzajów polskiego wina oraz butelkę wybranego wina.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Winnica Dwórzno

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.9 24 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Agnieszka P.

Bardzo fajnie prowadzone spotkanie - właściciel bardzo interesująco opowiadał i mimo, że pora roku wydawało się mało przyjazna na tego typu spotkania, bardzo pozytywny odbiór

Ewa Sz.

Bardzo mi się podobała. Piekny jesienny spacer i super opowiedziana historia winnicy. A potem oczywiście pyszne winko. Polecam.

Karolina D.

Bardzo przyjemne doświadczenie, wiele ciekawostek przekazanych przez oprowadzającego nas sommeliera, a na koniec degustacja 5 wybranych win :)

Paweł G.

Ciekawe miejsce, dobrze zaprezentowane przez Prowadzącego - POLECAM

Sylwia R.

Zwiedzanie winnicy było czymś wyjątkowym. Ciekawe doświadczenie, wspaniała historia oraz wyśmienita degustacja win. Byliśmy bardzo zadowoleni i może kiedyś tu wrócimy po zakup kolejnej butelki wina.

Wyświetlono 5 z 36

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.