JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga | Warszawa (okolice)

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga | Warszawa (okolice)


Dwórzno
2 os.

159 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
159 zł

Gdy słyszycie słowo „winnica” na myśl przychodzą Wam tereny Włoch czy Niemiec? A czy wiecie, że Polacy nie gęsi i swoje winnice też mają, a w nich powstają wina białe, czerwone i różowe. Macie teraz okazję zwiedzić jedną z najlepszych winnic na terenie naszego kraju! Zwiedzanie malowniczych winorośli oraz wiejskie powietrze zachwyci Was mocno, a degustacja wina udowodni, że polskie wina smakują wyśmienicie! Gotowi na odkrycie pięknych zakątków naszego kraju?

Jak będzie wyglądał Wasz prezent?
Udacie się na zwiedzanie Winnicy Dwórzno, która nazywana jest mazowiecką Toskanią. Podczas zwiedzania będziecie mieć okazję degustować wina wyprodukowane w winnicy, a jedno z nich będziecie mogli zabrać ze sobą do domu, by dłużej rozkoszować się jego smakiem.

Jak przebiega zwiedzanie?
Podczas zwiedzania zobaczycie malownicze pola winorośli, a także przetwórnię, w której omówiony zostanie proces tworzenia wina. Zwieńczeniem wycieczki będzie degustacja składająca się z 5 rodzajów wina.

Czy wiesz, że....
Winnicy Dwórzno przed szpakami chronią dwa jastrzębie, których już sam głos odstrasza inne ptaki od pięknych, dojrzałych owoców.

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla dwojga, prezent na rocznicę, prezent dla przyjaciół

Nie wiesz jaki prezent podarować rodzicom z okazji zbliżającej się rocznicy ślubu? Szukasz prezentu dla pary, która uwielbia wino? W takim razie koniecznie podaruj im Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga! To wymarzony prezent dla wszystkich fanów tego szlachetnego trunku. Zwiedzanie cudownych pól winorośli zachwyci każdego! Nie zastanawiaj się dłużej, tylko podaruj bliskim niekonwencjonalny prezent, jakim jest Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dwórzno

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Spacer po malowniczych polach winnicy, poznanie procesu produkcji wina naturalnymi metodami, poznanie tajników próbowania wina, degustacja 5 rodzajów polskiego wina z odpowiednio dobranymi przekąskami oraz butelkę wybranego wina.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1085
Filtruj Prezenty

Opinie (13)

Wszystkie opinie(13)
1 2 3 4 5
Emilia R.

Bardzo polecam laikom w temacie degustacji oraz świata win :) Nie znajdziemy w winiarni jakichś megazaskakujacych informacji dla osób, które są rezydentami w temacie somelierstwa ;) Mimo wszystko jako prezent dla ciekawskich, bądź rodziców - bardzo polecam!

Jan S.

Ciekawe i sympatycznie podane informacje. Mila obsługa i dobre wina. Należy podnieść poziom zabezpieczenia epidemiologicznego podczas zapisów i degustacji _ brak odległości.

Eliza

Bardzo ciekawe, polecam

Konrad

Miło spędzone dwie godziny. Można dowiedzieć się o historii tego miejsca, technologii produkcji i oczywiście spróbować samego wina.

Katarzyna S

Bardzo ciekawe opowieści o winnicy, prowadzący z pasją i entuzjazmem. Minusy - zimno w budynku (szczególnie w toalecie).

1 2 3

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.