Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga | Warszawa (okolice)

Bestseller
4.9 5 Opinie

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga | Warszawa (okolice)


Dwórzno
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,00 zł

159,00 zł

O prezencie

Gdy słyszycie słowo „winnica” na myśl przychodzą Wam tereny Włoch czy Niemiec? A czy wiecie, że Polacy nie gęsi i swoje winnice też mają, a w nich powstają wina białe, czerwone i różowe? Macie teraz okazję zwiedzić jedną z najlepszych winnic na terenie naszego kraju! Zwiedzanie malowniczych winorośli oraz wiejskie powietrze zachwyci Was mocno, a degustacja wina udowodni, że polskie wina smakują wyśmienicie! Gotowi na odkrycie pięknych zakątków naszego kraju?

Jak będzie wyglądał Wasz prezent?
Udacie się na zwiedzanie Winnicy Dwórzno, która nazywana jest mazowiecką Toskanią (w odległości ok. 40 km od Warszawy). Podczas zwiedzania będziecie mieć okazję degustować wina wyprodukowane w winnicy, a jedno z nich będziecie mogli zabrać ze sobą do domu, by dłużej rozkoszować się jego smakiem.

Jak przebiega zwiedzanie?
Podczas zwiedzania zobaczycie malownicze pola winorośli, a także przetwórnię, w której omówiony zostanie proces tworzenia wina. Zwieńczeniem wycieczki będzie degustacja składająca się z 5 rodzajów wina.

Kiedy odbywa się realizacja?
Realizacja odbywa się w teminach indywidualnie ustalonych z Wykonawcą.

Czy oferta obejmuje dojazd do winnicy?
Nie, dojazd na miejsce realizacji we własnym zakresie.

Czy mamy się ubrać elegancko?
Ubiór elegancki nie jest wymagany.

Czy mogę zabrać ze sobą znajomych?
Uczestnictwo w większej grupie należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji. Voucher dedykowany jest dla dwóch osób, uczestnictwo każdej kolejnej osoby jest dodatkowo płatne.

Czy wiesz, że....
Winnicy Dwórzno przed szpakami chronią dwa jastrzębie, których już sam głos odstrasza inne ptaki od pięknych, dojrzałych owoców.

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga | Warszawa To wymarzony prezent dla wszystkich fanów tego szlachetnego trunku. Zwiedzanie cudownych pól winorośli zachwyci każdego! Nie zastanawiaj się dłużej, tylko podaruj bliskim niekonwencjonalny prezent.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dwórzno

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Spacer po malowniczych polach winnicy, poznanie procesu produkcji wina naturalnymi metodami, poznanie tajników próbowania wina, degustacja 5 rodzajów polskiego wina z odpowiednio dobranymi przekąskami oraz butelkę wybranego wina.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Winnica Dwórzno

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

4.9 5 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Krzysztof B.

Szanowni Państwo, Z ogromną przyjemnością przyznaję pięć gwiazdek. Jest to fantastyczna winnica i właściciel, to prawdziwy pasjonat tematu. Będąc na wizytach w innych krajach mogę powiedzieć, że jest to miejsce warte odwiedzenia. Jedynie, co mógłbym doradzić, to sama degustacja mogłaby być urozmaicona o przekąski, które faktycznie pasowałyby do wybranego, degustowanego wina. Nawet kosztem większej ceny biletu moim zdaniem. Dodatkowo w ramach pogody mogłoby to się odbywać na świeżym powietrzu lub przerwy na degustacje i dalsze oprowadzanie. Jest to oczywiście moje subiektywne zdanie. Podsumowując bardzo polecam odwiedziny tej winnicy. Z poważaniem Krzysztof B.

Mirosław

Wrażenia bardzo dobre. PRZEWODNIK SUPER. Degustacja win z odpowiednimi objaśnieniami, jak szampana w Reims . Dobry kierunek rozwoju. Alleluja i do przodu .

Paulina L.

Zwiedzanie winnicy zaczęło się od pięknego miejsca wypoczynkowo-rekreacyjnego. Chodząc po terenach winnicy oprowadzał nas przewodnik, który z pasją opowiadał o produkcji wina i miejscu, w którym się znajdujemy. Degustowaliśmy różne rodzaje win o różnych walorach smakowych. Ogólnie uważam wycieczkę za udaną i chętnie będą ją polecać innym! :)

mb

Bardzo relaksujacy prezent - wycieczka po polach winorosli podczas gdy przesympatyczny wlasciciel opowiada o specyfice winnicy i jej historii. Na koniec degustacja win wytworzonych w winnicy, gdzie kazde z nich ma wyjatkowy smak.

Iwona K.

Generalnie bardzo fajna wycieczka po winnicy. Dobre wino. Moim zdaniem miejsce do degustacji winna powinno być trochę bardziej zaaranżowane, przytulniejsze. Generalnie na plus!

Wyświetlono 5 z 27

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.