(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kurs Kiperski - Degustacja Piwa z Przekąskami dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Kurs Kiperski - Degustacja Piwa z Przekąskami dla Dwojga | Wiele Lokalizacji


7+ miast (Warszawa, Szczecin, Katowice, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Łódź i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

439,99 zł

439,99 zł

O prezencie

Kurs Kiperski - Degustacja Piwa z Przekąskami dla Dwojga, Wiele lokalizacji - Piwoznawcy

Piwo jakie znamy dzisiaj to efekt tysięcy lat pracy nad recepturą oraz procesami warzenia. Pierwsze piwa bardziej przypominały gęstą owsiankę, niż szczerozłoty napój, który wszyscy znamy. Odkryjcie uroki piwnego świata, wybierając się na Kurs Kiperski - Degustację Piwa z Przekąskami dla Dwojga w wybranym mieście. Chcecie poznać sekrety swojego ulubionego napoju? Teraz macie okazję! Doświadczony kiper przekaże Wam tajniki dotyczące degustacji, historii oraz sposobów podawania piwa. Po poznaniu podstawowych zasad smakowania czekają Was zajęcia praktyczne. Przygotujcie podniebienia i przekonajcie się, jak bardzo różni się między sobą 8 gatunków piwa. Wszystko to zostanie okraszone ciekawostkami ze świata chmielu i słodu. Gotowi na świetną zabawę?

Kurs Kiperski - Degustacja Piwa z Przekąskami dla Dwojga - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Kurs Kiperski - Degustację Piwa z Przekąskami. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Jak wygląda przeżycie?
Przeżycie obejmuje szkolenie sensoryczne i testy węchowe, połączone ze wstępem do tajników oceny kiperskiej oraz degustację 8 gatunków piwa. Szkolenie obejmuje również wprowadzenie do rytuałów serwowania, zasad dobierania piwa do potraw i sytuacji.

Czego uczą się uczestnicy kursu?
Kurs Kiperski z Degustacją Piwa i Przekąsek jest tak skonstruowany, aby każdy czuł się swobodnie i komfortowo - niezależnie od poziomu wiedzy. Przygodę rozpoczyna się praktycznie od zerowego poziomu, a uczestnicy poznają podstawowe składniki i proces warzenia piwa, by już po chwili zagłębić się w sensorycznym świecie piwnych smaków i zapachów.
Degustacja piwa to z kolei okazja nie tylko, by poznać różne style, ale także do sensorycznego treningu w wyczuwaniu składowych piwnego bukietu, ewolucji smaku i aromatu oraz końcowych nut nazywanych finiszem. Podczas przeżycia sprawdzicie także swój poziom sensorycznej wrażliwości, biorąc udział w teście, który polega na rozpoznaniu kilkunastu wzorców zapachowych.
Ważną częścią kursu jest także sesja foodpairingu, czyli nauka dobierania piwa do przekąsek i dań. Poznacie uniwersalną teorię, dzięki której zawsze połączysz piwo z jedzeniem w sposób doskonały.

Jak wygląda Kurs Kiperski?
Program wygląda następująco:
- Wstęp do piwnej kultury.
- Mini quiz piwnej wiedzy.
- Pokaz technik kiperskich.
- Test sensoryczny.
- Przegląd piwnych rytuałów.
- Sesja foodpairingowa.
- Degustacja 8 gatunków piwa.
- Pogromcy piwnych mitów.
- Sesja pytań i odpowiedzi.

Piwa, które degustowane są podczas kursu należą do 8 różnych gatunków i są tak dobrane, by zaprezentować uczestnikom siłę różnorodności piwnego świata. Degustacja zaczyna się zawsze od lekkiego, jasnego lagera, by przejść do belgijskich i niemieckich piw pszenicznych, klasycznych i nie do końca klasycznych IPA i zakończyć piwami mocnymi i ciemnymi. Każdy kurs zawiera także jakąś niespodziankę np. w postaci piwa wędzonego, kwaśnego, owocowego lub jeszcze innego.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Przeżycie przeznaczone jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

 

Kurs Kiperski - Degustacja Piwa z Przekąskami dla Dwojga - Voucher na prezent

Nie masz pomysłu na prezent dla dwojga? Potrzebny Ci jest prezent dla pary, która uwielbia dobrą zabawę oraz niecodzienne smaki? Kurs Kiperski - Degustacja Piwa z Przekąskami dla Dwojga pokaże im złocisty napój z nieznanej dotąd perspektywy! To niebanalny prezent zapewniający trwałe wspomnienia oraz dużo radości. Podaruj swoim bliskim przeżycie i zobacz jak bardzo będą zaskoczeni Twoją pomysłowością! Chcesz znaleźć nietypowy prezent na każdą okazję? Zobacz nasz katalog marzeń i sprawdź jakie cudowne oferty przygotowaliśmy z myślą o Twoich bliskich!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

7+ miast (Warszawa, Szczecin, Katowice, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Łódź i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 5-6 godzin

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia: wstęp, mini quiz piwnej wiedzy, pokaz technik kiperskich, test sensoryczny, przegląd piwnych rytuałów, sesję foodpairingową, degustację 8 gatunków piwa, sesję pytań i odpowiedzi. Degustowane piwa należą do 8 różnych gatunków. Przeżycie przeznaczone dla osób pełnoletnich. Realizacja kursów odbywa się w grupie, zgodnie z terminami umieszczonymi w kalendarzu na stronie www.piwoznawcy.pl, w zakładce: TERMINY KURSÓW. Realizacja przeżycia może się nieznacznie różnić, w zależności od wybranej lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Piwoznawcy

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 9

Zobacz inne propozycje