Shitty Dinner - Komediowa Kolacja dla Znajomych (4 osoby) | Wiele Lokalizacji

Nowość Tylko u nas Zobacz film
0.0 0 Opinii

Shitty Dinner - Komediowa Kolacja dla Znajomych (4 osoby) | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Łódź
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

799,99 zł

799,99 zł

O prezencie

Poznajcie najbardziej absurdalną kolację!

Elegancka restauracja, wyborne jedzenie i… absurdalne wydarzenia na sali sprawią, że zapamiętacie Shitty Dinner na długie lata! Kolacja dla czterech osób zabierze Was w szaloną podróż, po świecie absurdalnego humoru. Jest to niezwykłe połączenie improwizowanej komedii z wyborną kolacją. Poznajcie kelnerów i kucharzy, którzy nie ukrywają przed Wami niczego, a wszystkie ich pomyłki są doskonale widoczne. Każdy może mieć gorszy dzień, ale co wydarzy się, gdy taki dzień będzie miała cała obsługa?

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w Shitty Dinner, czyli komediowej improwizacji połączonej z doskonałym jedzeniem. Przeżycie przeznaczone jest dla czterech osób.

Co zjemy w ramach kolacji?
W ramach kolacji zjecie: przystawkę, danie główne i deser. Do tego otrzymacie wodę oraz kieliszek wina. Kolacja jest dostępna w trzech wariantach: mięsnym, wegetariańskim lub rybnym.

Na czym polega komediowa improwizacja?
Nie chcemy zdradzać szczegółów, by nie psuć niespodzianki, ale wyobraźcie sobie kolację, podczas której nic nie idzie zgodnie z planem. Improwizację będą tworzyli profesjonalni aktorzy, którzy wcielą się w rolę obsługi i zapewnią, że ten komediowy wieczór przejdzie do historii.
Oczywiście same dania będą perfekcyjne i z pewnością przypadną Wam do gustu.

Shitty Dinner - Komediowa Kolacja dla Znajomych (4 osoby) | Wiele Lokalizacji to improwizacyjna komedia, połączona z doskonałym jedzeniem. Ten absurdalny wieczór jest doskonałą okazją do odstresowania się i zanurzenia w wesołym świecie. Wybierz Voucher dla siebie i swoich bliskich, a wspólnie przekonacie się, jak wygląda absurdalna kolacja w eleganckiej restauracji!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 - 2 godziny.

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Kolacja dostępna jest w trzech wariantach: mięsnym, wegetariańskim i rybnym. Wszystkie alergie należy zgłaszać podczas procesu rezerwacyjnego. Kolacja organizowana jest w ramach eventów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Shitty Dinner

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.