(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Magiczna Kolacja VIP dla Dwojga - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Warszawa

Tylko u nas Zobacz film
5.0 7 Opinii

Magiczna Kolacja VIP dla Dwojga - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

W ciemności, romantyczna, tajemnicza, podwodna… jaka jeszcze może być kolacja? Odpowiedź brzmi: magiczna! Zapraszamy na niezwykły wieczór, czyli Magiczną Kolację VIP dla Dwojga w Warszawie! Niesamowite połączenie wykwintnych dań i znakomitej iluzji zamieni zwykłą kolację w niezwykłe wydarzenie! Wybierzcie się w podróż do świata magii razem z doświadczonym magikiem - Maciejem Piskorzem, który będzie wykonywał magiczne sztuczki na środku sali, pochodził do stolików oraz… wybierał magicznych asystentów, którzy pomogą w realizacji wyszukanej iluzji. Ciekawe co zrobi na Was większe wrażenie - magia potraw na talerzu, czy niezwykły pokaz iluzjonisty? Przekonajcie się sami, co jest prawdą, a co tylko złudzeniem…

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w magicznej kolacji, w wersji VIP. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Magiczna Kolacja potrwa około 1,5 godziny.

Jak będzie wyglądało nasze przeżycie?
Magiczna Kolacja to połączenie wykwintnej kolacji z pokazem iluzji, wykonywanym przez Macieja Piskorza. Magik będzie wykonywał swoje sztuczki nie tylko na specjalnie przygotowanej scenie, ale także przy stolikach. Dodatkowo do kilku pokazów będzie potrzebował magicznych asystentów, których wybierze spośród gości restauracji. Magik, za pośrednictwem gagów, żartów i ciekawych trików, sprawi, że przeniesiecie się do zupełnie innego świata, gdzie niemożliwe nie istnieje. Iluzjonista zaprezentuje świat magii, będzie współtworzył z Wami iluzje, a nawet tłumaczył, jak zaczarować znajomych. Jedzeniowe inspiracje także będą miały znaczenie - cały pokaz będzie wypełniony nawiązywaniem do kuchni, a w każdym triku będzie można odnaleźć kulinarne odniesienia.

Jakie sztuczki będzie wykonywał magik?
Nie chcemy zdradzać szczegółów, żeby nie psuć Wam niespodzianki, więc zdradzimy tylko, że:

- Dowiecie się, jak znaleźć pieniądze w owocach.
- Przekonacie się, jakie magiczne właściwości skrywają serwetki...
- Zobaczycie, jak można teleportować… ser.
- Zrozumiecie, dlaczego magicy nienawidzą spaghetti.

To oczywiście tylko część sztuczek, które zaprezentuje czarodziej podczas wykwintnej kolacji. Po przeżyciu będziecie się zastanawiać: Kto był lepszym magikiem: Iluzjonista czy Szef kuchni?

Jak wygląda menu Magicznej Kolacji?
Magiczna Kolacja składa się z: przystawki, dania głównego, deseru, napoju i kieliszka wina. Do wyboru menu: mięsne, rybne lub wegetariańskie (również wegańskie). Ewentualne alergie należy zgłosić podczas rezerwacji stolika na to wydarzenie.

Magiczna Kolacja VIP dla Dwojga | Warszawa sprawdzi się jako niezapomniany prezent dla pary. Wspaniały wieczór w renomowanej restauracji to wydarzenie, które łączy wyrafinowane dania z iluzją i szczyptą magii. Wybierz niezwykłe emocje i spełnij marzenia bliskich o cudownym wieczorze we dwoje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 - 2 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent realizowany w grupach podczas specjalnie organizowanych eventów. Do wyboru jest menu: mięsne, rybne i wegetariańskie. Prezent obejmuje przystawkę, danie główne, deser, napój, kieliszek wina. Wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o punktualne przybycie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Magiczna Kolacja | Warszawa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 7 Opinii

Hubert W.

Świetny pokaz i pyszne jedzonko :)

Izabela D.

Dobre jedzenie i bardzo śmieszne, ciekawe przedstawienie magika, serdecznie polecam, bardzo miły wieczór :)

Ola

Całe wydarzenie wywarło na mnie ogromne wrażenie. Na prawdę nie ma takiej rzeczy która mi się nie podobała. Super pomysł!

 

Bardzo miło. Polecam

Krzysztof R.

Wieczór pełen magii zarówno kulinarnej jak i sztuki iluzji wykonywanej przez P.Macieja polecam serdecznie

Wyświetlono 5 z 8

Zobacz inne propozycje