Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Dwojga | Warszawa (okolice)

5.0 1 Opinii

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Dwojga | Warszawa (okolice)


Dwórzno
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,00 zł

159,00 zł

O prezencie

Uwielbiacie wino? Ten szlachetny trunek towarzyszy Wam przy każdej wyjątkowej okazji? Marzycie o zwiedzeniu winnicy, jednak nie możecie zdecydować się na dalekie podróże do Włoch czy Francji? Teraz nie musicie wybierać się w odległą podróż, by zobaczyć prawdziwą winnicę! Winnica Dwórzno to „mazowiecka Toskania”, która oferuje spacery po malowniczych polach winorośli i degustację win wyprodukowanych na miejscu! Polskie winnice to prawdziwe złoto, przekonajcie się o tym!

Jak będzie wyglądał Wasz prezent?
Zwiedzicie Winnicę Dwórzno, która nazywana jest mazowiecką Toskanią (ok. 40 km od Warszawy). Podczas zwiedzania będziecie mieć okazję degustować wina wyprodukowane w winnicy.

Ile win obejmuje degustacja?
Degustacja składa się z 5 win.

Kiedy odbywa się realizacja?
Realizacja odbywa się w terminach indywidualnie ustalonych z Wykonawcą.

Czy oferta obejmuje dojazd do winnicy?
Nie, dojazd na miejsce realizacji we własnym zakresie.

Czy mamy się ubrać elegancko?
Ubiór elegancki nie jest wymagany. 

Czy mogę zabrać ze sobą znajomych?
Uczestnictwo w większej grupie należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji. Voucher dedykowany jest dla dwóch osób, uczestnictwo każdej kolejnej osoby jest dodatkowo płatne.

Czy wiesz, że...
W 2006 roku powierzchnia wszystkich winnic na świecie szacowana była na 7,9 mln ha.


Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Dwojga | Warszawasprawdzi się jeśli bliskie Ci osoby uwielbiają wino i z zapałem czytają ciekawostki o winnicach na świecie.Podaruj im voucher na zwiedzanie jednej z polskich winnic! Spacer wśród winorośli i świeże, wiejskie powietrze ich zauroczy, a podarunek od winnicy i degustacja win sprawią, że będzie to ich wymarzony prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dwórzno

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Spacer po malowniczych polach winnicy, poznanie procesu produkcji wina naturalnymi metodami, poznanie tajników próbowania wina, degustacja 5 rodzajów polskiego wina.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Winnica Dwórzno

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Urszula B.

Świetnie opowiedziana historia powstania rodzinnej firmy oraz odkrywanie krok po kroku kolejnych etapów produkcji wina. Bardzo przyjemne spotkanie zakończone degustacją. Wyjechaliśmy wzbogaceni o nową wiedzę. Polecam.

Anna

Gorąco polecam! Piekne miejsce, można dowiedzieć się wiele ciekawostek o winie i prowadzeniu winnicy, pyszne wina, możliwość ich zakupu po degustacji. Na plus tez duży parking. Przesympatyczny właściciel, odpowiadał na wszystkie pytania. Oby takich miejsc w Polsce było jak najwiecej❤️

Ryszard Kreft

Było to bardzo ciekawe przeżycie. Jestem pełen podziwu dla twórców mazowieckiej winnicy i produkowanego wspaniałego wina. Życzę dalszych sukcesów w rozwoju tej działalności.

Zobacz inne propozycje