JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Kolacja Gruzińska dla Dwojga | Bielsko-Biała

Kolacja Gruzińska dla Dwojga | Bielsko-Biała


Bielsko-Biała
2 os.

150 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
150 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Znacie różne kuchnie świata, ale nieustannie lubicie poznawać nowe smaki? Cenicie sobie wspaniałe jedzenie i romantyczną atmosferę? Kolacja Gruzińska dla Dwojga to doskonała okazja, by przenieść swoje kubki smakowe do Gruzji i spróbować nowych potraw! Zachwyćcie się gruzińskimi smakami i spędźcie miło czas podczas tej wyjątkowej kolacji! Klimat w tym kraju jest łagodny i zróżnicowany, co powoduje obfitość w płody rolne oraz możliwość próbowania wielu aromatycznych przypraw! Dla Gruzinów ich kuchnia jest częścią tożsamości narodowej, dlatego potrawy dopracowywane są niemalże do perfekcji! Smacznego!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje kolację gruzińską dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa kolacja?
Kolacja będzie trwała około 2 godziny.

Co wchodzi w skład kolacji?
Osoby obdarowane mają możliwość wyboru wszystkich pozycji z karty dostępnej w restauracji, w kwocie do 150 zł, wraz z napojami. Dodatkowo osoby obdarowane otrzymają bon w wysokości 10 zł, do wykorzystania w gruzińskiej piekarni!

Kolacja Gruzińska dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla małżeństwa, prezent na Dzień Kobiet

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla rodziców? Kolacja Gruzińska dla Dwojga to okazja, by poznać nowe smaki i zakochać się w kuchni Gruzinów! Doskonale sprawdzi się jako podarunek dla nastolatka lub nastolatki, którzy chcieliby wybrać się do restauracji ze swoimi sympatiami! Świetny upominek zarówno dla ukochanej, jak i ukochanego!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bielsko-Biała

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

około 2 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Osoby obdarowane mają możliwość wyboru wszystkich pozycji z karty dostępnej w restauracji, w kwocie do 150 zł, wraz z napojami. Dodatkowo osoby obdarowane otrzymają bon w wysokości 10 zł, do wykorzystania w gruzińskiej piekarni! Realizacja możliwa od wtorku do soboty.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (3)

Wszystkie opinie(3)
Lucyna K.

Kolacja gruzińska w restauracji Lunita w Bielsku-Białej: Wszystko super, miła obsługa,pyszne jedzenie-godny polecenia na prawdę wyjątkowy prezent!

Joanna M.

Kolacja w restauracji Lunita w Bielsku-Białej okazała się prezentem niezwykle trafionym. Dania były bardzo dobre, a i obsługa starała się byśmy się dobrze czuli. Polecam każdemu, a zwłaszcza sympatykom kuchni gruzińskiej.

Joachim D.

"Kolacja dla dwojga" w restauracji gruzińskiej w Bielsku -Białej jest wyjątkowym prezentem. Spędziłem wraz z żoną niezapomniane chwile. Podczas kolacji skorzystaliśmy z różnych dań i napojów, które zaskoczyły nas pozytywnie zaproponowanymi smakami. Kelner obsługiwał nas profesjonalnie. Podsumowując, prezent który otrzymałem od rodziny był trafiony.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.