(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Magiczna Kolacja VIP dla Dwojga - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Kraków

Nowość Tylko u nas Zobacz film
5.0 3 Opinii

Magiczna Kolacja VIP dla Dwojga - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Kraków


Kraków
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Szukacie niezwykłego, kulinarnego wydarzenia, na które moglibyście wybrać się we dwoje? Potrzebujecie czegoś naprawdę “ekstra”, co wprawi Was w zachwyt? Zapraszamy na Magiczną Kolację dla Dwojga w wersji VIP do renomowanej restauracji w Krakowie. Poznajcie magiczny świat iluzji, w którym to, co niemożliwe, staje się realne. Pokazy poprowadzi doświadczony iluzjonista. Odbywać się one będą na specjalnej scenie, a także przy stolikach. Dodatkowo magik będzie potrzebował asystentów, którzy pomogą mu wyczarować niezwykłe sztuczki. Z kolei w rolę czarodzieja wcieli się szef kuchni - potrawy, które zostaną Wam podane, będą naprawdę magiczne i… wyjątkowo smaczne! Udanego wieczoru!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w Magicznej Kolacji w wersji VIP. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Magiczna Kolacja potrwa około 1,5 godziny.

Jak będzie wyglądało nasze przeżycie?
Magiczna Kolacja to połączenie wykwintnej kolacji z pokazem iluzji, wykonywanym przez Michała Skubidę. Magik będzie wykonywał swoje sztuczki nie tylko na specjalnie przygotowanej scenie, ale także przy stolikach. Dodatkowo do kilku pokazów będzie potrzebował magicznych asystentów, których wybierze spośród gości restauracji.

Jak wygląda menu Magicznej Kolacji?
Magiczna Kolacja składa się z: przystawki, dania głównego, deseru, soku i kieliszka wina. Do wyboru menu: mięsne, rybne lub wegetariańskie (również wegańskie). Ewentualne alergie należy zgłosić podczas rezerwacji stolika na to wydarzenie.

Magiczna Kolacja dla Dwojga VIP | Kraków sprawdzi się jako niezapomniany prezent dla rodziców na 25 rocznicę ślubu. Połączenie wyrafinowych potraw kulinarnych i eleganckiej restauracji z niezwykłym pokazem magii i iluzji to wyjątkowe wydarzenie, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Wybierz Voucher i zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 - 2 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent realizowany w grupach podczas specjalnie organizowanych eventów. Do wyboru jest menu: mięsne, rybne i wegetariańskie. Prezent obejmuje przystawkę, danie główne, deser, zimne napoje, kieliszek wina. Wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o punktualne przybycie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Magiczna Kolacja | Kraków

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Artur P.

Dostałem voucher od moich ukochanych studentów i nie żałuję. Było wybornie!

Artur S.

Wszystko mi się podobało i byłem mile zaskoczony fantastyczna atmosfera, świetne jedzenie , bardzo dobre wino może inaczej bardzo smaczne wino i jestem pewien że jeszcze skorzystam z takich propozycji.

Natalia K.

Bardzo fajne doświadczenie

Jolanta S.

Bardzo smaczna kolacja w połączeniu z profesjonalnym, magicznym pokazem , to doskonały sposób na spędzenie atrakcyjnego wieczoru. Bardzo ciekawe przeżycie , szczerze polecam.

Kamil J.

Niesamowity pokaz iluzji + przepyszne jedzenie. Szczerze polecam każdemu.

Wyświetlono 5 z 7

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.