(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Kursy Kulinarne - Kuchnie Świata

0.0 0 Opinii

Pakiet Kursy Kulinarne - Kuchnie Świata


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Kochasz gotować? Specjały kuchni polskiej są Tobie już dobrze znane i poszukujesz nowych inspiracji kulinarnych? W takim razie masz doskonałą okazję, aby poznać i nauczyć się tradycyjnych a zarazem najciekawszych dań z najdalszych zakątków świata. Z pakietu Kuchnie Świata wybierz kurs, który najbardziej Cię interesuje. To wyłącznie do Ciebie należy decyzja, czy będzie to kurs kuchni włoskiej, którą charakteryzuje pasta oraz pizza, orientalnej arabskiej, a może meksykańskiej, opartej na roślinach strączkowych oraz różnych odmianach chili. Niezależnie jaki warsztat wybierzesz czeka Cie spotkanie z doświadczonym kucharzem, który przekaże Ci ciekawostki na temat wybranego kraju i jego tradycji kulinarnych, ale także garść praktycznych uwag, który pozwolą Ci wykorzystać tę wiedzę na co dzień! 

Obdarowany ma możliwość wybrania z Pakietu jednej z poniższych kursów w Warszawie:

  • Warsztaty Kuchni Bałkańskiej,
  • Warsztaty Kuchni Hiszpańskiej,
  • Warsztaty Kuchni Meksykańskiej,
  • Kurs Sushi,
  • Kurs Kuchni Arabskiej, 
  • Warsztaty Kuchni Włoskiej,
  • Kurs Kuchni Tajskiej

Interesuje Cię nietypowy prezent na Gwiazdkę? Pakiet Kursy Kulinarne - Kuchnie Świata to świetny prezent dla każdego! Podaruj obdarowanemu możliwość samodzielnego wyboru! Niech sam zdecyduje czy będzie to kurs kuchni meksykańskiej, chińskiej czy bałkańskiej. Jeżeli chciałbyś podarować na Dzień Matki lub Dzień Kobiet oryginalny prezent, znalazłeś to, czego szukasz. Nie przegap fantastycznej okazji, aby sprawić przyjemność drugiej osobie. Ten Pakiet z pewnością umożliwi zdobycie nowych praktycznych umiejętności. Podaruj fajny prezent, który pozostanie w pamięci na długi czas! Niezależnie, czy poszukujesz inspiracji na prezent dla mamy, dziewczyny, czy żony - wybierz super prezent w postaci Pakietu!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 4 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego z dostępnych w pakiecie kursów. Kursant otrzymuje materiały szkoleniowe z przepisami. Prezent realizowany podczas specjalnie organizowanych eventów w grupach 8-14 osób.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Instytut Sztuki Kulinarnej

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 9

Zobacz inne propozycje