(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Dwojga | Wrocław (okolice)

4.5 2 Opinii

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Dwojga | Wrocław (okolice)


Trzebnica
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,00 zł

199,00 zł

O prezencie

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Dwojga, Rzepotowice (Wrocław - okolice) - Winnica 55-100

Wyobraźcie sobie wspólne wyjście, tylko we dwoje, podczas którego będziecie zwiedzać wspaniałe pola, porośnięte winogronem. Słońce delikatnie odbija się w kieliszkach, wypełnionych płynem, który nazywany jest “nektarem Bogów”. Zapraszamy na niezapomniane Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Dwojga w Trzebnicy, mieszczącej się tuż obok Wrocławia. Strome pagórki, zacienione lasy, piękno przyrody i pyszne miejscowe wino, którego spróbujecie sprawią, że na pewno powtórzycie jeszcze nieraz wizytę w winnicy! Spróbujcie lokalnych win i zobaczcie, jak wygląda proces ich powstania!

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Dwojga w okolicach Wrocławia - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje zwiedzanie winnicy, połączone z degustacją lokalnych win. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Jak wygląda degustacja?
Do spróbowania otrzymacie po 4 rodzaje lokalnego wina oraz deskę lokalnych serów i deskę wędlin.

Ile potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 2 godzin.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Nie, prezent przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Kiedy można realizować przeżycie?
Vouchery można realizować w okresie od początku maja do końca sierpnia. W miesiącach wrześniu i październiku, ze względu na trwające winobrania, dostępność zwiedzania winnicy jest ograniczona tylko do weekendów wskazanych przez Winnicę, w których nie odbywa się winobranie. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, Winnica zastrzega sobie prawo zmiany programu realizacji voucherów np. rezygnacji ze zwiedzania plantacji.

Jak ubrać się na zwiedzanie?
W trakcie zwiedzania winnicy, odbywa się spacer obejmujący wejście na wzgórze o wysokości około 250 m.n.p.m., prosimy o zabranie wygodnego stroju i bezpiecznego obuwia. Należy dostosować swojego ubioru do aktualnych warunków atmosferycznych (latem zalecamy nakrycie głowy, w przypadku deszczu kalosze i parasole).

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Dwojga - Voucher na prezent

Szukasz pomysłu na ciekawy prezent, który nie tylko dostarczy emocji, ale pozwoli również zwiedzić ciekawe miejsce? Nie wiesz, jaki prezent na rocznicę ślubu dla żony ją zaskoczy i zachwyci jednocześnie? A może potrzebujesz prezentu dla męża z okazji urodzin? Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Dwojga w podwrocławskiej Trzebnicy to wyjątkowy sposób spędzenia wolnego czasu i okazja, aby poznać winny świat! Voucher na zwiedzanie to oryginalny podarunek, pasujący na każdą okazję i dla każdego, kto lubi smak wina. Cudowna okazja, by poznać proces produkcji i zobaczyć, jak prezentuje się polska winnica. Winnica, Wrocław i Wy we dwoje… tak wygląda prawdziwy prezent marzeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Trzebnica

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia zwiedzanie winnicy wraz winiarnią i degustację 4 różnych win oraz deskę serów lokalnych i deskę wędlin. Zwiedzanie odbywa się w kameralnych grupach. Prezent tylko dla osób pełnoletnich. Vouchery można realizować w okresie od początku maja do końca sierpnia. W miesiącach wrześniu i październiku, ze względu na trwające winobrania, dostępność zwiedzania winnicy jest ograniczona tylko do weekendów wskazanych przez Winnicę, w których nie odbywa się winobranie. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, Winnica zastrzega sobie prawo zmiany programu realizacji voucherów np. rezygnacji ze zwiedzania plantacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Winnica 55-100

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.5 2 Opinii

Ewa

Bardzo dobrze zorganizowane zwiedzanie winnicy i winiarni. Wiele się dowiedziałam.

Mateusz

Bardzo polecam. Świetnie miejsce, jeszcze lepsi właściciele, produkty 1 klasa.

Zobacz inne propozycje