Kolacja na Starówce dla Dwojga | Poznań

5.0 12 Opinii

Kolacja na Starówce dla Dwojga | Poznań


Poznań
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,00 zł

199,00 zł

O prezencie

Zgodzicie się, że jedną z wspanialszych przyjemności jest spędzanie czasu w ciekawym miejscu z wyjątkową osobą? Kolacja na Starówce dla Dwojga to dla Was okazja do smakowitej uczty w samym centrum Poznania. Doceniana przez znawców restauracja ugości Was niczym gości honorowych częstując najlepszymi specjałami. Waszym zadaniem będzie jedynie czerpanie jak największej radości z uczestnictwa w klimatycznej Kolacji na Starówce. Korzystajcie z darowanego Wam czasu jak najlepiej!

Co obejmuje prezent?
Przystawkę, danie główne oraz deser dla dwojga ze specjalnie przygotowanego menu.

Jak przebiega realizacja?
Obdarowani składają zamówienie z menu podanego przez kelnera, następnie rozkoszują się posiłkiem z widokiem na poznańską starówkę.

Czy mogę zabrać ze sobą znajomych?
Oczywiście, wcześniej należy jedynie zarezerwować odpowiednią liczbę miejsc w restauracji. Osoby dodatkowe nie są uwzględnione na voucherze więc muszą złożyć oddzielne zamówienie.

Czy Voucher dotyczy również napoje oraz alkohol?
Nie, napoje oraz alkohol jest dodatkowo płatny.

Czy stolik znajduje się w sali zarezerwowanej na wyłączność dla osób obdarowanych?
Voucher gwarantuje rezerwację stolika, restauracje są normalnie otwarte, sala nie jest na wyłączność.

Czy na realizację można zabrać dzieci?
Restauracja przyjmuje dzieci, nie są one uwzględnione na Voucherze, wiąże się to więc ze złożeniem oddzielnego zamówienia. 

Czy podczas realizacji można otworzyć rachunek?
Oczywiście, istnieje możliwość otwarcia rachunku.

Kolacja na Starówce dla Dwojga | Poznań to romantyczny prezent dla pary, który może się sprawdzić zarówno jako pomysł na Walentynki, jak i jako prezent z okazji rocznicy ślubu. Taki podarunek można wręczyć znajomym, albo komuś z rodziny. Na pewno będzie miłym gestem w stronę najbliższych osób i zostanie doceniony niezależnie od tego czy wybierzesz ten prezent dla rodziców czy dla przyjaciół.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: przystawkę, danie główne oraz deser ze specjalnie przygotowanego menu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Bulwar

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 12 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Dominika

Pyszne jedzenie, pięknie podane, miła atmosfera i obsługa. Miejsce realizacji prezentu zostało zmienione, byliśmy w drugiej restauracji, jednak wrażenia były bardzo pozytywne. :)

ŁUKASZ K.

Bardzo fajny prezent. Super klimatyczne miejsce. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Dania nie z tej ziemi! Nie mam powodów żeby się do czegoś doczepić! Polecam gorąco!

Mateusz

Ładne miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie starego rynku. Obsługa bardzo miła i zaangażowana w realizację prezentu.

Weronika G.

Kolacja rewelacyjna wszystko przepyszne i pięknie podane.My otrzymaliśmy wyjście na ta kolacje w prezencie na rocznicę ślubu po prostu prezent idealny.Polecam z całego serca.

Michał R.

Był to prezent dla rodziców. Ze względu na pandemię bez problemów udało się przedłużyć ważność prezentu o rok. Rodzice z kolacji byli bardzo zadowoleni. Smakowało im jedzenie, chwalili miłą i profesjonalną obsługę. Polecam!

Wyświetlono 5 z 48

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.