(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Ekskluzywna Podwodna Kolacja we Dwoje | Wrocław

Tylko u nas Zobacz film
5.0 8 Opinii

Ekskluzywna Podwodna Kolacja we Dwoje | Wrocław


Wrocław
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

3499,99 zł

3499,99 zł

O prezencie

Marzycie o wspaniałej i jedynej w swoim rodzaju randce? Chcielibyście przeżyć niezwykłą przygodę, jednocześnie zachwycając się wykwintnym jedzeniem? Zapraszamy na Ekskluzywną Podwodną Kolację we Dwoje, której preludium będzie ekskluzywne zwiedzanie Afrykarium. Niezwykłą romantyczność zapewnia fakt, że całe przeżycie zostanie zorganizowane specjalnie dla Was, bowiem… będziecie jedynymi gośćmi tej niezwykłej “podwodnej restauracji”. Usiądźcie wygodnie w 18-metrowym tunelu, zbudowanym z akrylu i… rozejrzyjcie się! Otaczać Was będzie 3 miliony litrów wody, w której pływają rekiny, płaszczki, ryby i żółw zielony, o wdzięcznym imieniu Stefan. Mistrz kuchni przygotuje niezwykle wykwintne dania, by sprostać Waszym oczekiwaniom. Śmiało można powiedzieć, że to jedno z najciekawszych wydarzeń kulinarnych, dostępnych w Polsce. Przeżyjcie romantyczną przygodę, poznając z bliska mieszkańców Afrykarium, i ciesząc się swoją obecnością. To nie będzie zwykła kolacja, czas na prawdziwą ucztę zmysłów!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w Podwodnej Kolacji, dla dwóch osób. Kolacja zostanie przygotowana specjalnie dla Was - będziecie jedyną parą - zarówno podczas zwiedzania, jak i podczas jedzenia!

Gdzie odbywa się Podwodna Kolacja?
Kolacja odbywa się we Wrocławiu, na terenie tamtejszego zoo, konkretnie w słynnym Kanale Mozambickim. 

Skąd nazwa Podwodna Kolacja?
Podczas jedzenia otacza nas 3 miliony litrów wody, a wykonany z akrylu tunel pozwala oglądać pływające stworzenia.

Jak wygląda menu takiej kolacji?
Podczas rezerwacji stolika na kolację, jest możliwość wyboru menu: mięsnego, wegetariańskiego lub rybnego. Wtedy też poznacie szczegółowe menu na ten niezwykły wieczór. Na tym etapie należy również zgłosić wszystkie informacje, związane z ewentualnymi alergiami.

Z ilu dań składa się kolacja?
Ekskluzywna Podwodna Kolacja we Dwoje składa się z powitalnego drinka, przystawki zimnej, przystawki ciepłej, zupy, przerywnika (w formie sorbetu), dania głównego, deseru oraz nielimitowanych napojów (w tym wina).

Ile czasu potrwa to niezwykłe wydarzenie?
Przeżycie potrwa około 3 godzin. Godzinę potrwa zwiedzanie Afrykarium, a dwie godziny potrwa kolacja. Na miejsce warto przybyć minimum 15 minut wcześniej.

Czy wiesz, że…
Podczas kolacji, jednym z Waszych towarzyszy będzie Żarłacz Brunatny, groźnie wyglądający rekin, którego lepiej nie spotkać w naturalnym środowisku!

Ekskluzywna Podwodna Kolacja we Dwoje sprawdzi się jako:
prezent na zaręczyny, prezent ślubny, prezent dla ukochanej

Szukasz wyjątkowo romantycznej przygody dla rodziców np. z okazji okrągłej rocznicy ślubu? Szukasz czegoś naprawdę ekstra, czegoś nie do powtórzenia? Ekskluzywna Podwodna Kolacja we Dwoje to wykwintne jedzenie i niezwykła przygoda tylko we dwoje! Voucher do restauracji we Wrocławiu? Taki będzie spełnieniem najskrytszych marzeń! Wspaniały pomysł na prezent z okazji Dnia Kobiet, Walentynek lub… idealne miejsce na zaręczyny! Zaskocz ukochaną lub ukochanego! Zamiast rzeczy, podaruj emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

około 3 godzin.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Podczas Kolacji będziecie jedyną parą. Data realizacji ustalana jest indywidualnie z Klientem z co najmniej 7 dniowym wyprzedzeniem. Do wyboru jest menu: mięsne, wegetariańskie oraz rybne. Prezent obejmuje powitalnego drinka, przystawkę zimną i ciepłą, zupę, przerywnik (sorbet), danie główne, deser oraz nielimitowane napoje (w tym wino). Do ZOO należy wejść przez Wejście Służbowe, znajdujące się przed Bramą Główną. Za tym wejściem znajduje się również parking, na którym można bezpłatnie zostawić samochód.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Podwodnakolacja.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 8 Opinii

Łukasz

Wspaniałe i naprawdę niepowtarzalne przeżycie - ale to można się domyśleć. Czego nie można się domyśleć, to organizacji i ta była super - obsługa wspaniała i miła, wszystko było dobrze wyjaśnione i nigdy nie czuliśmy się zagubieni. Posiłki były bardzo dobre, choć ostrzegamy że porcje są normalne (nie takie tyci tyci) więc warto przyjść głodnym ;) Bardzo dziękujemy i będziemy polecać.

KATARZYNA H.

Realizacja podwodnej kolacji była doskonała. Nie mam żadnych uwag ani tym bardziej pomysłów co można by zmienić żeby było jeszcze lepiej.

Michał

Świetna sprawa, dziękujemy za oprowadzenie po Afrykarium, kolacja pyszna w pięknej scenerii.

Tomasz & Dorota

Coś nie samowitego jesteśmy bardzo mile zaskoczeni - zwiedzanie , kolacja no i oczywiście perfekcyjna obsługa na 6 gwiazdek wytworzyła naprawdę super klimat - czegoś takiego jeszcze nie przeżyliśmy - polecamy to doświadczeni z całego serca. WSZYSTKO OD A DO Z PERFEKT !!!!!!!!

Michał

Świetny pomysł na sprawienie komuś tak wyjątkowej chwili. Całość dograna idealnie. Zwiedzanie z przewodnikiem gdzie można się dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy na temat Afrykanarium. Do tego jedzenie wyśmienite. ilość jedzenia tak duża, że do auta się toczyłem:) Polecam wszystkim skorzystania z kolacji chociaż raz:)

Wyświetlono 5 z 11

Zobacz inne propozycje