(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Magiczna Kolacja dla Dwojga - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Warszawa

Tylko u nas Zobacz film
4.3 3 Opinii

Magiczna Kolacja dla Dwojga - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

359,99 zł

359,99 zł

O prezencie

Harry Potter, Grindelwald, Sabrina… co ich łączy? Odpowiedź brzmi: prawdziwa magia. Zawsze marzyliście, by poznać świat czarodziejów i czarodziejek? Zapraszamy na Magiczną Kolację dla Dwojga w Warszawie. W świat magii zabiorą Was dwie osoby. Pierwsza z nich to Maciej Piskorz, czyli doświadczony iluzjonista, który zadba o niesamowite wrażenia artystyczne. Sztuczki będą pokazywane na głównej scenie oraz przy stolikach, a do kilku z nich iluzjonista będzie potrzebował magicznych asystentów, którzy zostaną wybrani spośród gości, uczestniczących w tym wydarzeniu! Druga osoba, która zadba o to, by wieczór był niezapomniany, to tajemniczy szef kuchni. Jego rola także jest magiczna - potrawy, które znajdą się na Waszych talerzach, muszą być przecież czarujące! Spędzicie romantyczny wieczór we dwoje, a Waszym towarzystwem będzie magia, iluzja i tajemnica! Udanej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w magicznej kolacji. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Magiczna Kolacja potrwa około 1,5 godziny.

Jak będzie wyglądało nasze przeżycie?
Magiczna Kolacja to połączenie wykwintnej kolacji z pokazem iluzji, wykonywanym przez Macieja Piskorza. Magik będzie wykonywał swoje sztuczki nie tylko na specjalnie przygotowanej scenie, ale także przy stolikach. Dodatkowo do kilku pokazów będzie potrzebował magicznych asystentów, których wybierze spośród gości restauracji. Magik, za pośrednictwem gagów, żartów i ciekawych trików, sprawi, że przeniesiecie się do zupełnie innego świata, gdzie niemożliwe nie istnieje. Iluzjonista zaprezentuje świat magii, będzie współtworzył z Wami iluzje, a nawet tłumaczył, jak zaczarować znajomych. Jedzeniowe inspiracje także będą miały znaczenie - cały pokaz będzie wypełniony nawiązywaniem do kuchni, a w każdym triku będzie można odnaleźć kulinarne odniesienia.

Jakie sztuczki będzie wykonywał magik?
Nie chcemy zdradzać szczegółów, żeby nie psuć Wam niespodzianki, więc zdradzimy tylko, że:

- Dowiecie się, jak znaleźć pieniądze w owocach.
- Przekonacie się, jakie magiczne właściwości skrywają serwetki...
- Zobaczycie jak można teleportować… ser.
- Zrozumiecie, dlaczego magicy nienawidzą spaghetti.

To oczywiście tylko część sztuczek, które zaprezentuje czarodziej podczas wykwintnej kolacji. Po przeżyciu będziecie się zastanawiać: Kto był lepszym magikiem: Iluzjonista czy Szef kuchni?

Jak wygląda menu Magicznej Kolacji?
Magiczna Kolacja składa się z: przystawki, dania głównego i napoju. Do wyboru menu: mięsne, rybne lub wegetariańskie (również wegańskie). Ewentualne alergie należy zgłosić podczas rezerwacji stolika na to wydarzenie.

Czy istnieje wersja kolacji, która rozszerzona jest o deser i wino?
Tak. Magiczna Kolacja w wersji VIP.

Magiczna Kolacja dla Dwojga | Warszawa sprawdzi się jako oryginalny prezent dla pary na święta. Będzie to niezapomniana i zaskakująca randka lub przyjacielskie spotkanie.  To niecodzienne wydarzenie zmieni podejście osób obdarowanych do tematu kulinariów i kolacji. Wybierz przeżycie, które gwarantuje emocje i spełnij kulinarne marzenia bliskich!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 - 2 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent realizowany w grupach podczas specjalnie organizowanych eventów. Do wyboru jest menu: mięsne, rybne i wegetariańskie. Prezent obejmuje przystawkę oraz danie główne, napój. Wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o punktualne przybycie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Magiczna Kolacja | Warszawa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.3 3 Opinii

Kuba

Świetny pokaz, pyszne jedzenie, fajna atmosfera. polecam - fajny wieczor dla pary ale i super pomysł dla rodziny z dziećmi !

Maciej

Bardzo udanie spedzony czas, dobre jedzenie i duzo smiechu. Moge polecic :)

Zobacz inne propozycje