(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kolacja w Ciemności VIP dla Dwojga z Pobytem w Hotelu | Dine in the Dark | Wiele lokalizacji

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Kolacja w Ciemności VIP dla Dwojga z Pobytem w Hotelu | Dine in the Dark | Wiele lokalizacji


9 miast (Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Poznań, Łódź, Bydgoszcz, Lublin)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1149,99 zł

1149,99 zł

O prezencie

Kolacja w Ciemności VIP dla Dwojga z Pobytem w Hotelu - Dine in the Dark

Wyruszcie na spotkanie z ciemnością, która zabierze Was w kulinarną podróż. Zapraszamy na zmysłową Kolację w Ciemności VIP z Pobytem dla Dwojga, która odbędzie się w jednym z dziewięciu, wybranym przez Was, mieście. Czeka Was udział w niezapomnianej uczcie, składającej się z przystawki, dania głównego, deseru, zimnych napojów i lampki wina, których jednak… nie zobaczycie, bowiem w eleganckiej restauracji będzie panowała całkowita ciemność. Poznajcie najbardziej rozpoznawalny event kulinarny w Polsce, a odpoczywajcie w wybranym hotelu o podwyższonym standardzie, który zapewni 2 noclegi ze śniadaniami! Czas na romantyczne chwile we dwoje!

Kolacja w Ciemności VIP dla Dwojga z Pobytem w Hotelu - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Kolację w Ciemności VIP z Pobytem w Hotelu. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Co wchodzi w skład przeżycia?
W ramach przeżycia weźmiecie udział w Kolacji w Ciemności w wersji VIP oraz zatrzymacie się w wybranym hotelu na 2 noce.

Co będzie serwowane w ramach kolacji?
W ramach kolacji serwowane będą: przystawka, danie główne, deser oraz lampka wina dla każdej z osób.

Czy można wybrać menu?
W ramach kolacji dostępne są gotowe zestawy menu, które stanowią tajemnicę. Jednak podczas rezerwacji można wybrać wariant menu mięsny, rybny lub wegetariański. Na etapie rezerwacji należy również zgłosić informacje o ewentualnych alergiach.

Jak wygląda pobyt?
Prezent obejmuje 2 doby hotelowe dla 2 osób, w jednym z ponad 55 hoteli na terenie Polski. W zależności od terminu kolacji i wybranego miasta, pobyt odbywa się w apartamencie, 3- lub 4-gwiazdkowym hotelu.

W jakich miastach można rezerwować hotele?
Hotele znajdują się w tych samych miastach (i ich okolicach), w których odbywa się Kolacja w Ciemności.

Jak wygląda rezerwacja?
Wybór hoteli jest dynamiczny i zmienia się w zależności od dostępności w wybranym terminie - im wcześniej rezerwujesz, tym masz większy wybór. Wpisz datę wyjazdu oraz miejsce docelowe i zarezerwuj dogodny hotel.

Kolacja w Ciemności VIP dla Dwojga z Pobytem w Hotelu - Voucher na prezent

Kolacja w Ciemności VIP dla Dwojga z Pobytem w Hotelu w wybranym mieście to niezapomniana przygoda kulinarna, pozwalająca przeżyć niezapomniane chwile we dwoje. Voucher znakomicie sprawdzi się jako prezent dla drugiej połówki lub pary na każdą okazję. Przekonaj się, jak prosto spełnia się marzenia, wybierając oryginalną przygodę w ciemności jako podarunek dla bliskich lub… siebie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

9 miast (Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Poznań, Łódź, Bydgoszcz, Lublin)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent realizowany jest w określonych przez Organizatora terminach. Zależnie od wybranego miejsca oraz terminu realizacja może się od siebie różnić. Do wyboru jest menu: mięsne, wegetariańskie oraz rybne. Prezent obejmuje przystawkę, danie główne wraz z zimnymi napojami, deser oraz lampkę wina lub inny alkohol oraz 2 noclegi w wybranym hotelu. Menu Kolacji w Ciemności stanowi tajemnicę, zaś wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. W Restauracji w Katowicach nie ma możliwości dokonywania zmian w menu i nie są uwzględniane nietolerancje pokarmowe. Wybór hoteli i ich standardu jest dynamiczny i zmienia się w zależności od dostępności w wybranym terminie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dine in the Dark z Noclegiem

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje