(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Ostra Jazda Monster Truckiem dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

Zobacz film
4.6 27 Opinii

Ostra Jazda Monster Truckiem dla Dwojga | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Katowice, Poznań (okolice miast)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

629,00 zł

629,00 zł

O prezencie

Lubicie ekstremalne przygody? Nie lubicie nudy i cały czas szukacie nowych sposobów spędzania wolnego czasu? Zapraszamy na Ostrą Jazdę Monster Truckiem dla Dwojga! Setki koni mechanicznych z pewnością przyprawią was o zawrót głowy! Już po krótkim szkoleniu maszyna oraz specjalnie przygotowany tor będzie do Waszej dyspozycji. Ten przejazd zapamiętacie do końca życia - niesłychane emocje na pewno przemienią się w cudowne wspomnienia. Zapnijcie pasy, poczujcie prawdziwy zastrzyk adrenaliny i zobaczcie które z Was lepiej poradzi sobie z tym monstrualnym autem. Silnik już pracuje, tor jest gotowy, w kabinie kierowcy brakuje już tylko Was! Odważycie się poskromić tego potwora?

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje jazdę Monster Truckiem dla dwóch osób.

Ile czasu trwa jazda?
Jazda będzie trwała około 30 minut.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu. Prawo jazdy kat. B nie jest wymagane, ale w takim przypadku decyzję o dopuszczeniu do jazdy podejmuje instruktor. Osoba niepełnoletnia może odbyć przeżycie na fotelu pasażera.

Ostra Jazda Monster Truckiem dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla małżeństwa, prezent na urodziny

Potrzebny Ci jest pomysł na wspólny weekend? Spokój, to ostatnia rzecz której szukacie? Ostra Jazda Monster Truckiem dla Dwojga to świetny wybór! Niezależnie od tego, czy będzie to prezent na rocznicę ślubu, walentynki czy też na imieniny. Przeżycie z pewnością zapewni Wam niesamowite emocje. Ta przejażdżka to super prezent dla wszystkich tych, którzy nie lubią siedzieć w miejscu!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Katowice, Poznań (okolice miast)

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie, mogące ulec zabrudzeniu. W przypadku deszczu zalecamy nieprzemakalne obuwie terenowe.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Realizacja możliwa przez cały rok. Przed jazdą uczestnik przejdzie krótkie szkolenie. Jazda odbywa się po specjalnie przygotowanym torze. Wymagana umiejętność prowadzenia pojazdów. Prawo jazdy kat. B nie jest wymagane, ale w takim przypadku decyzję o dopuszczeniu do jazdy podejmuje instruktor. Osoby niepełnoletnie mogą zrealizować prezent w fotelu pasażera. Realizacje w okolicach Katowic i Poznania odbywają się podczas specjalnie organizowanych eventów.4.6 27 Opinii

Jerzy B.

Doskonała zabawa, jazda podnosi ciśnienie, wiadomo, że siadając pierwszy raz za kierownicą takiej bestii, raczej nikt nie próbuje wykonywać skoków, albo jeździć z maksymalną prędkością....może następnym razem? Bo jeżeli będzie taka możliwość, to zmieni skorzystam na pewno.

Justyna G.

Spotkaliśmy się w Jaworznie. Było poprostu mega... Mąż zachwycony!! 30 min jazdy to bardzo dużo. Bardzo mili organizatorzy naszej przejażdżki. POLECAM????

Monika

Jazda Monster Truckiem to niezapomniane przeżycie. Dzięki temu ze nie jest tak bardzo ekstremalne jak skosk ze spadochronem, zdecydowanie jest dla większej ilości ludzi lubiących ekstremalne przeżycia. Wsiadając do tak potężnej maszyny i jadąc po górkach można podszlifowac umiejętność prowadzenia auta XD Jednocześnie 30 minut jazdy to naprawdę całkiem sporo, daje możliwość wyszalenia sie na torze. Zdecydowanie Polecam.

Zuzia

Ekstra prezent !!! Super organizacja, bardzo sympatyczni Panowie, wszystko na najwyższym poziomie !! polecam każdemu, naprawdę ekstra FUN ! :)

Janek

Jazda Monstertruckiem to bardzo fajne przeżycie :-)

Wyświetlono 5 z 12

Zobacz inne propozycje