JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Jazda 4x4 (1-2 osoby) | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Jazda 4x4 (1-2 osoby) | Warszawa

Warszawa (okolice) - Józefów (k. Legionowa)
1-2 os.

319 zł 399 zł -20%

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
319 zł -20%
399 zł

Szukasz ekstremalnych doświadczeń? Kochasz dziką przyrodę i bezkompromisowe przejażdżki? Jazda 4x4 (1-2 Osoby) zapewni Ci wysoki poziom adrenaliny i nieprzeciętne wrażenia. Usiądź za kierownicą auta terenowego i poprowadź je przez drogi niedostępne dla zwykłych osobówek. Daj ponieść się emocjom i zaszalej! Strome podjazdy, wertepy i nierówności terenu to jedynie część przeszkód, które na Ciebie czekają. Umiejętnie operuj gazem i bądź czujny - nigdy nie wiadomo, z czym będziesz musiał się zmierzyć! Teren położony jest w malowniczej okolicy, z dala od wielkich miast. Otoczona lasami ustronie zapewnia zachwycające widoki. Bądź aktywny, spróbuj swoich sił na prawdziwym off - roadzie. Zapnij pasy i podejmij wyzwanie!

Co obejmuje prezent?
Niezapomnianą przygodę podczas godzinnej przejażdżki samochodem terenowym. W realiazcji prezentu mogą brać udział dwie osoby, zmieniające się za kierownicą samochodu. 

Czy do realizacji prezentu wymagane są jakieś dokumenty?
Tak, aby kierować pojazdem wymagane jest posiadanie prawa jazdy kategorii B. Natomiast dla osób poniżej osiemnastego roku życia wymagana jest obecność prawnego opiekuna.

Jakim autem będziemy realizować swój przejazd?
Realizacja odbywa się pojazdem terenowym - Nissan Patrol.

Jazda 4x4 sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla mężczyzny, prezent dla znajomych

Szukasz pomysłu na prezent dla Mężczyzny? Zastanawiasz się, jaki prezent dla fana samochodów terenowych jest odpowiedni? Jazda 4x4 (1-2 Osoby) - Warszawa to prezent motoryzacyjny, który zachwyci zarowno Męża, Brata, jak też Przyjaciół. Przejażdżka 4x4 to oryginalny gift na Urodziny, Imieniny, Święta i Rocznicę. Miłośnik adrenaliny niewątpliwie ucieszy się z jazdy dużym jeepem! Nie zastanawiaj się, jaki prezent zachwyci fana sportów ekstremalnych! Samochody terenowe są czymś, o czym marzy większość facetów. Podaruj voucher na przeżycie - zmień marzenia na wspomnienia! 

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice) - Józefów (k. Legionowa)

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, którego nie boisz się pobrudzić. Obuwie sportowe.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

W przejażdżce może wziąć udział jedna lub dwie osoby, co jakiś czas zamieniając się za kierownicą samochodu terenowego.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Wymagane prawo jazdy kategorii B. W przejeździe może wziąć udział jedna lub dwie osoby, zamieniając się za kierownicą samochodu terenowego. Poniżej osiemnastego roku życia wymagana jest obecnosć prawnego opiekuna. Jeśli pasażerem jest dziecko potrzebujące fotelika, uczestnik musi je zapewnić we własnym zakresie. W przypadku jazdy z dziećmi instruktor dostosuje trasę do najmłodszych.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1603
Filtruj Prezenty

Opinie (65)

Sylwia

Świetny instruktor, super wrażenia. Polecam każdemu.

Marek

Świetna i bardzo dobrze przygotowana zabawa. Praktycznie cały czas realizacji vouchera spędza się jeżdżąc w terenie. Instruktor był bardzo dobrze przygotowany i zainteresowany przekazaniem wiedzy. Najlepszy wyjątkowyprezent, z którego do tej pory korzystałem!

Dariusz

Godzina jazdy samochodem terenowym po torze - dobry kontakt z firmą "realizującą prezent", wyjaśnione gdzie i jak dojechać. W czasie jazdy wszystko przystępnie wyjaśnione i prowadzone na bieżąco. Polecam! :)

ORZYŃSKA ANNA

WITAM,JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI ,INSTRUKTOR PIERWSZA KLASA,WIDAĆ BYŁO JEGO OGROMNE DOŚWIADCZENIE,NA PEWNO SKORZYSTAMY KOLEJNY RAZ.

Marcin

Wspaniały prezent,godzina adrenaliny i świetnej zabawy! Instruktor pełen profesjonalizmu, cierpliwie i konkretnie tłumaczy wszystkie aspekty jazdy. Ogromnie polecam!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.