Jazda 4x4 (1-2 osoby) | Warszawa

Promocja
3.9 4 Opinie

Jazda 4x4 (1-2 osoby) | Warszawa


Warszawa (okolice) - Józefów (k. Legionowa)
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

319,00 zł 399,00 zł -20%

319,00 zł -20%
399,00 zł

O prezencie

Szukasz ekstremalnych doświadczeń? Kochasz dziką przyrodę i bezkompromisowe przejażdżki? Jazda 4x4 (1-2 Osoby) zapewni Ci wysoki poziom adrenaliny i nieprzeciętne wrażenia. Usiądź za kierownicą auta terenowego i poprowadź je przez drogi niedostępne dla zwykłych osobówek. Daj ponieść się emocjom i zaszalej! Strome podjazdy, wertepy i nierówności terenu to jedynie część przeszkód, które na Ciebie czekają. Umiejętnie operuj gazem i bądź czujny - nigdy nie wiadomo, z czym będziesz musiał się zmierzyć! Teren położony jest w malowniczej okolicy, z dala od wielkich miast. Otoczone lasami ustronie zapewnia zachwycające widoki. Bądź aktywny, spróbuj swoich sił na prawdziwym off - roadzie. Zapnij pasy i podejmij wyzwanie!

Co obejmuje prezent?
Niezapomnianą przygodę podczas godzinnej przejażdżki samochodem terenowym. W realizacji prezentu mogą brać udział dwie osoby, zmieniające się za kierownicą samochodu. 

Czy do realizacji prezentu wymagane są jakieś dokumenty?
Tak, aby kierować pojazdem wymagane jest posiadanie prawa jazdy kategorii B. Natomiast dla osób poniżej osiemnastego roku życia wymagana jest obecność prawnego opiekuna.

Jakim autem będziemy realizować swój przejazd?
Realizacja odbywa się pojazdem terenowym - Nissan Patrol.

Jazda 4x4 (1-2 osoby) | Warszawa sprawdzi się jako prezent dla pary. Zastanawiasz się, jaki prezent dla fanów samochodów terenowych jest odpowiedni? Miłośnicy adrenaliny niewątpliwie ucieszą się z jazdy dużym jeepem! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice) - Józefów (k. Legionowa)

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, którego nie boisz się pobrudzić. Obuwie sportowe.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

W przejażdżce może wziąć udział jedna lub dwie osoby, co jakiś czas zamieniając się za kierownicą samochodu terenowego.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Wymagane prawo jazdy kategorii B. W przejeździe może wziąć udział jedna lub dwie osoby, zamieniając się za kierownicą samochodu terenowego. Poniżej osiemnastego roku życia wymagana jest obecność prawnego opiekuna. Jeśli pasażerem jest dziecko potrzebujące fotelika, uczestnik musi je zapewnić we własnym zakresie. W przypadku jazdy z dziećmi instruktor dostosuje trasę do najmłodszych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ABASQUAD

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

3.9 4 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Dawid Szulc

Prezent udał się rewelacyjnie. Sympatyczny i konkretny instruktor, świetnie przygotowany samochód, tor ze zróżnicowanymi przeszkodami - to nie mogło się nie udać.

Łukasz D.

Super atrakcja :) Świetna organizacja i bardzo miła obsługa.

Tomek i Martyna

Świetna sprawa. Polecam każdemu. Organizator super. Sam przejazd ekstra, bez oszczędzania samochodu.

Iksińska

Super przejażdżka z profesjonalnym instuktorem, który wprowadzi w meandry prowadzenia tego typu samochodów. Polecam wszystkim!

Tomasz S.

Same pozytywne wrażenia: -samochód przygotowany do jazdy -instruktor przygotowany, wszystko wyjaśnił przed jazdą i w trakcie jazdy -tor jazdy zaplanowany, przygotowany -wszystkie zasady bezpieczeństwa zachowane -szybki czas realizacji jazdy -możliwość skorzystania z jazdy w niedzielę -łatwość dojazdu, wszystko wyjaśnione -bardzo dobry kontakt z organizatorem

Wyświetlono 5 z 80

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.