(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda 4x4 (1-2 osoby) | Warszawa (okolice)

4.9 152 Opinii

Jazda 4x4 (1-2 osoby) | Warszawa (okolice)


Sękocin Stary
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

354,99 zł

354,99 zł

O prezencie

Szukasz ekstremalnych doświadczeń? Kochasz dziką przyrodę i bezkompromisowe przejażdżki? Jazda 4x4 (1-2 Osoby) zapewni Ci wysoki poziom adrenaliny i nieprzeciętne wrażenia. Usiądź za kierownicą auta terenowego i poprowadź je przez drogi niedostępne dla zwykłych osobówek. Daj ponieść się emocjom i zaszalej! Strome podjazdy, wertepy i nierówności terenu to jedynie część przeszkód, które na Ciebie czekają. Umiejętnie operuj gazem i bądź czujny - nigdy nie wiadomo, z czym będziesz musiał się zmierzyć! Teren położony jest w malowniczej okolicy, z dala od wielkich miast. Otoczone lasami ustronie zapewnia zachwycające widoki. Bądź aktywny, spróbuj swoich sił na prawdziwym off - roadzie. Zapnij pasy i podejmij wyzwanie!

Co obejmuje prezent?
Niezapomnianą przygodę podczas godzinnej przejażdżki samochodem terenowym. W realizacji prezentu mogą brać udział dwie osoby, zmieniające się za kierownicą samochodu. 

Czy do realizacji prezentu wymagane są jakieś dokumenty?
Tak, aby kierować pojazdem wymagane jest posiadanie prawa jazdy kategorii B. Natomiast dla osób poniżej osiemnastego roku życia wymagana jest obecność prawnego opiekuna.

Jakim autem będziemy realizować swój przejazd?
Realizacja odbywa się pojazdem terenowym - Nissan Patrol.

Jazda 4x4 (1-2 osoby) | Warszawa sprawdzi się jako prezent dla pary. Zastanawiasz się, jaki prezent dla fanów samochodów terenowych jest odpowiedni? Miłośnicy adrenaliny niewątpliwie ucieszą się z jazdy dużym jeepem! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sękocin Stary

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, którego nie boisz się pobrudzić. Obuwie sportowe.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Wymagane prawo jazdy kategorii B. W przejeździe może wziąć udział jedna lub dwie osoby, zamieniając się za kierownicą samochodu terenowego. Poniżej osiemnastego roku życia wymagana jest obecność prawnego opiekuna. Jeśli pasażerem jest dziecko potrzebujące fotelika, uczestnik musi je zapewnić we własnym zakresie. W przypadku jazdy z dziećmi instruktor dostosuje trasę do najmłodszych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ABASQUAD

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.9 152 Opinii

Bybros

Mega organizacja i super instruktor. pelne 60min przezycia z profesjonalnym instruktorem, bardzo jasno tlumaczacym co robic zeby sie nie rozbic i majacym pelna kontrole w kazdym momencie pobytu na torze. zajebiste przezycie :) kupuje dla rodziny !

Piotr G.

suuuper, świetny plac, dobry sprzęt , przygotowanie zawodowe. Instruktor Wiktor, bardzo dobry, otwarty, uprzejmy , kompetentny, już polecam ludziom. Fajna zabawa.

Jan Pt

świetny prezent, zdecydowanie polecam, instruktorzy doświadczeni i chętni by odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Grzegorz

Pierwszy raz prowadziłem auto terenowe i było super. Tor był ciekawy, auto wybaczało błędy początkującego, a instruktor wszystko przystępnie wytłumaczył i pokazał. Cała jazda upłynęła w fajnej luźnej atmosferze. Pogoda: wcześniej przez pół dnia lało, więc było trochę błota i kałuże, ale nie trzeba było brodzić w wodzie aby odkopać (odpluskać?) auto.

Marcin

Było super, mimo, że tor był całkowicie suchy (susza) i nie taplaliśmy się w błotku, to jazda 4x4 dawała bardzo dużo frajdy już od pierwszych minut. Podjazdy pod wzniesienia, trawersy, ciasne przejazdy w wąwozie czy przez kontener. No świetnie spędzona godzina na profesjonalnym torze. Jestem bardzo zadowolony, polecam każdemu!

Wyświetlono 5 z 149

Zobacz inne propozycje