(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie | Warszawa

5.0 5 Opinii

Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

224,99 zł

224,99 zł

O prezencie

Pistolety, karabiny, strzelby. Ciężko czasem zadecydować z czego postrzelać. Masz niebywałą okazję spróbować swoich sił z każdym z nich. Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie daje Ci możliwość oddania 55 strzałów z czterech rodzajów broni. Pistolet zwykły i sportowy. Legendarny Kałasznikow oraz strzelba gładkolufowa. Już za chwilę do twojej dyspozycji będą oddane te niezwykłe elementy uzbrojenia wielu jednostek policyjnych i wojskowych. Poczuj się jak na pierwszej linii frontu i sprawdź czy poradzisz sobie z każdym z nich.

Co potrzebuje zabrać ze sobą na miejsce realizacji?
Oprócz vouchera, również dowód osobisty.

Czy strzelać mogą jedynie osoby pełnoletnie?
Strzelać mogą osoby powyżej 12 r.ż. będące na miejscu realizacji wraz z dorosłym opiekunem.

Czy potrzebne jest doświadczanie?
Dzięki profesjonalnej obsłudze strzelnicy żadne doświadczenie nie jest wymagane. Na miejscu dowiesz się jak zachowywać się z każdym z dostępnych egzemplarzy oraz jak poprawnie ułożyć się do strzału.

Czy będzie towarzyszyć Ci doświadczona osoba?
Tak, opieka instruktora jest zagwarantowana.

Czy są jakieś przeciwwskazania do realizacji?
Z racji wymaganej stabilności oraz konieczności pewnego chwytu określonego kształtu rękojeści, osoby z chorobami dłoni oraz rąk, nie mogą, w niektórych przypadkach, korzystać z broni. Przeciwwskazaniem są również choroba Parkinsona, zapalenia stawów i uszkodzenia ścięgien dłoni.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie to doskonały Prezent dla Mężczyzny, dla Ukochanego oraz dla każdego, kto chce spróbować swoich sił w obsłudze broni. Podaruj Wyjątkowy Prezent najbliższym i pozwól zrealizować marzenie o strzelaniu, które każdy z małych chłopców choć przez chwilę w sobie miał. To doskonały prezent by osoba obdarowana mogła poczuć różnorodność dostępnych broni.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

40-50 minut

Uczestnicy

Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje po 15 strzałów kolejno z pistoletu Glock 17, pistoletu sportowego oraz AK-47, 10 strzałów z broni gładkolufowej - typu shotgun. W skład prezentu wchodzi: udostępnienie broni, naboje, tarcze, sprzęt ochronny, stanowisko strzeleckie, krótkie przeszkolenie teoretyczne oraz opieka instruktora. Minimalny wiek: 12 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana obecność dorosłego opiekuna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

PM Shooter

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 5 Opinii

Evick

Fajnie

Yuliia S.

Wszystko super. Gorąco polecam ;)

Arkadiusz S.

Realizacja prezentu była naprawdę łatwa, podoba mi się długi termin na jego odebranie. Miejsce w którym byłem sprawiło się świetnie i na pewno tam wrócę. Prawdopodobnie polecę tę usługę w przyszłości

Robert W.

Atrakcja spełniająca w 100% oczekiwania. Bardzo chętnie bym powtórzył. Serdecznie polecam. Miła atmosfera, profesjonalna obsługa. Wszystko tak jak powinno być.

Grzegorz S.

Super przeżycie nie porwało mnie ale zawsze chciałem chociaż raz spróbować strzelnica i obsługa ok.

Wyświetlono 5 z 14

Zobacz inne propozycje