Rejs Motorówką po Motławie dla Dwojga (60 minut) | Gdańsk

Nowość
0.0 0 Opinii

Rejs Motorówką po Motławie dla Dwojga (60 minut) | Gdańsk


Gdańsk
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

219,99 zł

219,99 zł

O prezencie

Kto powiedział, że Gdańsk można zwiedzać wyłącznie na piechotę? Poznajcie to przepiękne miasto z zupełnie innej perspektywy, wybierając się na Rejs Motorówką po Motławie dla Dwojga, trwający aż 60 minut! Oprócz doświadczonego sternika i kapitalnych widoków, otrzymacie również lampkę wina musującego, która doskonale podkreśli smak tej wyjątkowej atrakcji, połączonej z poznawaniem Gdańska! Ahoj, przygodo!


Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Rejs Motorówką po Motławie i lampkę wina musującego dla każdej z osób. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa rejs?
Całe przeżycie potrwa około 75 minut, a sam rejs - 60 minut.

Czy lampka wina musującego może być bezalkoholowa?
Tak, dla osób niepijących alkoholu przygotowany zostanie wariant napoju bezalkoholowego.

Kiedy można skorzystać z przeżycia?
Rejsy odbywają się od maja do września, od godziny 9:00. Ostatni rejs musi się zakończyć najpóźniej godzinę po zachodzie słońca.

Jaka jest trasa rejsu?
Trasa rejsu zależna jest od preferencji osób, znajdujących się na pokładzie.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Tak, choć musi znajdować się pod opieką prawnego opiekuna.

Rejs Motorówką po Motławie dla Dwojga (60 minut) | Gdańsk to idealny prezent dla mieszkańca Gdańska lub turysty, odwiedzającego to piękne miasto. Emocjonująca przygoda pozwala spojrzeć na Gdańsk z zupełnie innej perspektywy, a jednocześnie jest niezwykle emocjonującym przeżyciem, które pozostaje w pamięci na długie lata!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

75 minut (15 minut przygotowanie, 60 minut rejsu).

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu wówczas Wykonawca proponuje inny termin realizacji. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od maja do września.

Ważne informacje

Voucher obejmuje rejs, lampkę wina musującego (dostępny także wariant bezalkoholowy) oraz kamizelki. Rejsy odbywają się od maja do września, od godziny 9:00. Ostatni rejs musi się zakończyć najpóźniej godzinę po zachodzie słońca. Trasa rejsu zależna jest od preferencji osób, znajdujących się na pokładzie - rejs odbywa się w grupie. Osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z przeżycia wyłącznie pod opieką prawnego opiekuna. Rejs odbywa się w: poniedziałki o godzinie 13:00, 16:00, 18:00, czwartki o godzinie 13:00, 16:00, 18:00, niedziele o godzinie 13:00, 16:00, 18:00


Sprawdź na mapie


Realizacja

Motława Boats Charter

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Małgorzata N.

Super sprawa taki prezent. Z całego serca polecam każdemu,kto się jeszcze zastanawia .

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.