Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zostań Pilotem Śmigłowca (30 minut) | Warszawa

5.0 1 Opinii

Zostań Pilotem Śmigłowca (30 minut) | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1999,99 zł

1999,99 zł

O prezencie

Wejdź na pokład helikoptera i zostań jego pilotem. To nie żart! Zostań Pilotem Śmigłowca w Warszawie to przeżycie, podczas którego, pod czujnym okiem instruktora, będziesz pilotować śmigłowiec. W powietrzu. Nauczysz się wykonywać podstawowe manewry, latać po prostej, zmieniać wysokość i skręcać. Na pokład możesz zabrać dwie osoby towarzyszące, które będą podziwiać Twoje umiejętności pilotażu. Spełnij swoje marzenia i podziwiaj Warszawę, pilotując prawdziwy śmigłowiec!

Co zawiera prezent?
Prezent pozwala Zostać Pilotem Śmigłowca. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa lot?
Lot śmigłowcem potrwa 30 minut.

Czy naprawdę będę pilotował śmigłowiec?
Tak, podczas lotu widokowego przejmiesz stery i nauczysz się:
- wykonywać proste manewry;
- latać po prostej;
- zmieniać wysokość;
- skręcać.

Lot Śmigłowcem wymaga bezwzględnej trzeźwości i stosowania się do zaleceń dowódcy statku powietrznego. Wymagana jest również akceptacja regulaminu lotu.

Zostań Pilotem Śmigłowca (30 minut) | Warszawa sprawdzi się jako niesamowity prezent dla mężczyzny na urodziny. Własnoręczne pilotowanie śmigłowca zapewnia niezwykłe doznania i emocje, których nie sposób opisać słowami. Podaruj bliskiej osobie Voucher na pilotowanie śmigłowca i przekonaj się, jak łatwo spełnia się marzenia. Nawet te, które z pozoru wydają się niemożliwe do zrealizowania.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Ważne informacje

Maksymalna waga osoby obdarowanej: 135 kg. Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda prawnych opiekunów lub też obecność co najmniej jednego z opiekunów na miejscu, w którym realizowany jest lot. Lot Śmigłowcem wymaga bezwzględnej trzeźwości i stosowania się do zaleceń dowódcy statku powietrznego, w innym przypadku lot może zostać przerwany lub niezrealizowany. Na miejscu należy pojawić się minimum 30 minut przed planowaną godziną lotu. W sytuacji, gdy warunki pogodowe lub techniczne nie pozwalają na wykonanie lotu, organizator może odmówić wykonania usługi (należy wtedy ustalić nowy termin lotu).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Helinat

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Andrzej B.

Pełen profesjonalizm!! Bardzo sympatyczny pilot,który od samego początku opisywał wszystkie szczegóły przygotowania śmigłowca do lotu. Jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam!!

Zobacz inne propozycje