(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Wyprawa Wędkarska na Łososie dla Przyjaciół | Hel

0.0 0 Opinii

Wyprawa Wędkarska na Łososie dla Przyjaciół | Hel


Hel
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

2798,99 zł

2798,99 zł

O prezencie

Jesteście doświadczonymi wędkarzami, którzy szukają nowych wyzwań? A może dopiero rozpoczynacie przygodę z wędkarstwem? W obu przypadkach możecie poszerzyć horyzonty i wyruszyć na niezapomnianą Wyprawę Wędkarską na Łososie dla Przyjaciół! Wsiądźcie na pokład wygodnej, ogrzewanej łodzi, na której ruszycie w niezapomniany rejs po smaczną rybkę! Łowienie łososi to nie tylko relaks, przygoda i znakomite odprężenie, to również możliwość złowienia i zabrania do domu smacznej ryby. Jeżeli szukaliście wędkarskiej wyprawy w gronie przyjaciół do naturalnego środowiska łososi, to będziecie zafascynowani! Wyprawa na łososie, nawet w sytuacji, gdy ryby słabo współpracują (niezwykle rzadko się to zdarza), to przede wszystkim świetna zabawa. Zapach zimowej, morskiej bryzy i polowanie na niezwykłą rybę powoduje przyspieszone bicie serca i potężny zastrzyk adrenaliny. Każdy, kto marzył o takiej przygodzie jest nią zachwycony, bo… jest dużo lepsza niż w marzeniach! Życzymy udanych połowów!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wyprawę wędkarską na łososie, dla maksymalnie czterech osób.

Ile czasu potrwa wyprawa?
Wędkowanie potrwa około 10 godzin.

Co musimy ze sobą zabrać?
Będziecie potrzebować ciepłego ubrania oraz prowiantu.

W jakich miesiącach odbywa się wyprawa?
“Polowanie na łososie” odbywa się od października do maja.

Jaką łodzią będziemy płynąć?
Rejs odbywa się na pokładzie łodzi Atlantic Adventure 660 cm.

W co wyposażona jest łódź?
Atlantic Adventure 660 cm jest przystosowana do trollingowych połowów łososi, troci i belon, oferuje wygodną kabinę z ogrzewaniem, wszystkie środki ratunkowe (określone w karcie bezpieczeństwa), radar, system monitorowania ruchu na morzu AIS, elektronikę Simrad oraz kompletny wysokiej klasy sprzęt trollingowy(do połowu łososi), głównie firm Dragon, Okuma i Scotty. Wszystko to zapewnia bezpieczne i przede wszystkim skuteczne łowy.

Czy wiesz, że…
Łosoś to ryba dwuśrodowiskowa. Większą część życia spędza w słabo zasolonych wodach Bałtyku, jednak na czas rozrodu wpływa do rzek, gdzie w słodkiej wodzie przystępuje do tarła. Łososie często wybierają rzekę, w której same się wylęgły.

Wyprawa Wędkarska na Łososie dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent dla przyjaciół, prezent świąteczny

Szukasz emocjonującego przeżycia dla wędkarza? Pragniesz obdarować wujka lub brata niezwykłym podarunkiem? Wyprawa Wędkarska na Łososie dla Przyjaciół to spełnienie wędkarskich marzeń o polowaniu na grubą rybę! Wspaniały pomysł na prezent dla każdego mężczyzny, który jest fanatykiem wędkarstwa. Niezapomniana przygoda, wielkie emocje oraz smaczna, zdrowa i przede wszystkim własnoręcznie złowiona ryba - czy można wymarzyć sobie lepszy prezent nad morzem? Z przeżycia mogą skorzystać maksymalnie cztery osoby, więc może to być kapitalna przygoda dla całej rodziny lub przyjaciół! Ruszajcie łowić króla Bałtyku w jego naturalnym środowisku!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Hel

Obowiązujący strój

Ciepłe, odporne na wiatr ubranie i wytrzymałe buty.

Czas trwania

Około 10 godzin

Uczestnicy

3-4 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent można zrealizować od października do maja

Ważne informacje

Organizator zapewnia w pełni wyposażoną łódź w sprzęt wędkarski. Osoby obdarowane muszą posiadać swój własny prowiant oraz ciepłe ubrania. Wyprawy odbywają się od połowy października do końca maja. Łódź którą zapewnia organizator to:
Atlantic Adventure 660 cm przystosowana do trollingowych połowów łososi, troci i belon, oferuje wygodną kabinę z ogrzewaniem, wszystkie środki ratunkowe określone w karcie bezpieczeństwa, radar, system monitorowania ruchu na morzu AIS, elektronikę Simrad oraz kompletny wysokiej klasy sprzęt trollingowy(do połowu łososi), głównie firm Dragon, Okuma i Scotty. Wszystko to zapewnia bezpieczne i przede wszystkim skuteczne łowy. Rezerwacji należy dokonać z 30 dniowym wyprzedzeniem.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Szymon Szymański - Wędkarstwo

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

 

Świetna wyprawa - pomoc i wsparcie organizatora, bardzo miła atmosfera. Każdy uczestnik złowił dla siebie po ładnym okazie łososia. Dziękujemy. Chętnie wybralibyśmy się ponownie.

Zobacz inne propozycje