(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zostań Pilotem Śmigłowca (60 minut) | Warszawa

5.0 1 Opinii

Zostań Pilotem Śmigłowca (60 minut) | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

3999,99 zł

3999,99 zł

O prezencie

Świat jest pełen fascynujących przeżyć. Wejdź na pokład śmigłowca i wybierz się na wspaniały lot widokowy, podczas którego… samodzielnie będziesz pilotować maszynę powietrzną! Zostań Pilotem Śmigłowca w Warszawie! Odbędziesz prawdziwy lot z doświadczonym instruktorem, podczas którego nauczysz się wykonywać proste manewry, latać po prostej, skręcać i zmieniać wysokość. Staniesz się prawdziwym pilotem, który może podziwiać Warszawę, sterując śmigłowcem! Dodatkowo możesz zabrać na pokład dwie osoby towarzyszące, które razem z Tobą wyruszą na powietrzną przygodę!

Co zawiera prezent?
Prezent pozwala Zostać Pilotem Śmigłowca. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa lot?
Lot śmigłowcem potrwa 60 minut.

Czy naprawdę będę pilotował śmigłowiec?
Tak, podczas lotu widokowego przejmiesz stery i nauczysz się:
- wykonywać proste manewry;
- latać po prostej;
- zmieniać wysokość;
- skręcać.

Lot Śmigłowcem wymaga bezwzględnej trzeźwości i stosowania się do zaleceń dowódcy statku powietrznego. Wymagana jest również akceptacja regulaminu lotu.

Zostań Pilotem Śmigłowca (60 minut) | Warszawa to wymarzony prezent dla miłośnika powietrznych emocji. Własnoręczne pilotowanie śmigłowca to nie lada gratka i okazja, by przeżyć niezapomnianą przygodę. Spełnij marzenia bliskiej osoby, wybierając Voucher na lot śmigłowcem jako pilot. Czas na przygodę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Ważne informacje

Maksymalna waga osoby obdarowanej: 135 kg. Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda prawnych opiekunów lub też obecność co najmniej jednego z opiekunów na miejscu, w którym realizowany jest lot. Lot Śmigłowcem wymaga bezwzględnej trzeźwości i stosowania się do zaleceń dowódcy statku powietrznego, w innym przypadku lot może zostać przerwany lub niezrealizowany. Na miejscu należy pojawić się minimum 30 minut przed planowaną godziną lotu. W sytuacji, gdy warunki pogodowe lub techniczne nie pozwalają na wykonanie lotu, organizator może odmówić wykonania usługi (należy wtedy ustalić nowy termin lotu).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Helinat

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

 

Fantastyczny komfort, swoboda i luz

Zobacz inne propozycje