Nauka Jazdy Konnej dla Dwojga | Poznań

1 2 3 4 5 (1)
Poznań (okolice)
2 os.

79 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Nauka Jazdy Konnej dla Dwojga to doskonała okazja na bliższe spotkanie z tymi szlachetnymi zwierzętami. Zapoznajcie się z jeździectwem i doszlifujcie swój styl pod okiem instruktora. Przeżycie skierowane jest do osób początkujących, jak i do tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności jeździeckie. Czeka Was ciekawa przygoda, pełna nowych doświadczeń! Nauka Jazdy Konnej pozwoli Wam odprężyć się i przeżyć wspólnie przyjemne chwilę. To także fantastyczna okazja, aby stawić czoła wyzwaniu i sprawdzić siebie w tej wcale nie łatwej dziedzinie. A może postanowicie wyzwać siebie na pojedynek? Przekonajcie się o swoich mocnych stronach. Taka nutka rywalizacji sprzyja dobrej zabawie!

Prezent obejmuje:

  • Jazdę konną na lonży pod okiem instruktora,
  • Zastrzyk nowych doświadczeń!
Nauka Jazdy Konnej dla Dwojga to fantastyczny pomysł na prezent! Chcesz podarować komuś niezapomniane przeżycia? A może szukasz pomysłu na oryginalny prezent? Ta przygoda na koniach idealnie nadaje się na prezent na Walentynki. A może nie masz pomysłu jaki prezent dla pary będzie odpowiedni? Ten oryginalny prezent ucieszy nawet najbardziej wymagających! To zarówno pomysłowy prezent dla niej jak i dla niego. 

Miejsce realizacji

Poznań (okolice)

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, sportowy, spodnie materiałowe bez szwów od wewnątrz.

Czas trwania

Prezent Nauka Jazdy Konnej trwa 45 minut. W tym czasie przeprowadzana jest lekcja na lonży około 30 min, oraz zapoznanie się z koniem, około 15 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Informacje dodatkowe

Nauka możliwa jest od 12 roku życia. Dla osób poniżej 18-ego roku życia wymagana jest obecność lub notarialna zgoda opiekuna. Jazdy odbywają się na lonży pod okiem instruktora. Obowiązuje ubranie sportowe, spodnie materiałowe, raczej nie dżinsy. Stajnie mogą znajdować się w okolicy podanych miast i należy uwzględnić około 1 godziny na dojazd na miejsce. Rezerwacji należy dokonać telefonicznie.Opinie (1)

Agnieszka

Super :)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.