Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Lot Widokowy"

Nowość
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Lot Widokowy"


60+ przeżyć, 25+ miast
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć “Lot Widokowy”

Podziwiaj świat z niezwykłej perspektywy i przeżyj przygodę, którą zapamiętasz na długie lata… Wybierz Pakiet Przeżyć “Lot Widokowy” i odkryj, ile emocji czeka podczas podniebnych podróży. W Pakiecie znajduje się wiele niesamowitych propozycji, pozwalających spełnić nawet najbardziej szalone marzenia! Piękno świata widziane z góry, ogromny zastrzyk adrenaliny i mnóstwo niesamowitych momentów w powietrzu czekają. Odkryj, co znaczą powietrzne emocje!

Pakiet Przeżyć “Lot Widokowy” - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć “Lot Widokowy” to zbiór najciekawszych atrakcji, dotyczących powietrznych przygód. Osoba obdarowana wybierze jedno przeżycie, z którego skorzysta.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie kodu rezerwacyjnego, osoba obdarowana wybiera jedno spośród aktualnie dostępnych przeżyć. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące przeżyć.

Co obejmuje Pakiet?
Pakiet Przeżyć “Lot Widokowy” obejmuje ponad 60 przeżyć na terenie całej Polski.

Jakie przeżycia znajdują się w Pakiecie?
W Pakiecie znajduje się kilkadziesiąt unikalnych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Spośród wszystkich propozycji osoba obdarowana wybierze jedno marzenie, które zrealizuje.

Czy lista dostępnych przeżyć w Pakiecie jest niezmienna?
Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć “Lot Widokowy” - Pakiet na prezent

Pakiet Przeżyć “Lot Widokowy” to niezwykły zbiór prezentowy, umożliwiający przeżywanie niezapomnianych chwil w powietrzu. Jest to doskonały pomysł na prezent dla każdego, kto chciałby poczuć ogromne emocje i spełnić marzenia o podziwianiu świata z niecodziennej perspektywy. Tego typu podarunek doskonale sprawdzi się na każdą okazję, zapewniając bliskiej osobie mnóstwo radości. Odkryj, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

60+ przeżyć, 25+ miast

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

W zależności od wybranego prezentu.

Uczestnicy

W zależności od wybranej oferty.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 56
Wyświetlono 24 z 56

Zobacz inne propozycje