Pakiet Przeżyć "Romantyczny Wyjazd dla Dwojga"

Nowość
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Romantyczny Wyjazd dla Dwojga"


80+ prezentów, 50+ miast
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

999,99 zł

999,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Romantyczny Wyjazd dla Dwojga"

Cudowne chwile w niezwykłym miejscu potrafią odprężyć, pomagają naładować baterie i stanowią świetną okazję do odpoczynku. Przed Wami Pakiet Przeżyć “Romantyczny Wyjazd dla Dwojga”, który zawiera wiele niezwykłych propozycji noclegów w miejscach jak z bajki. Luksusowy hotel w centrum miasta, zaciszny pensjonat w górach, bajeczny obiekt nad morzem lub nad jeziorem… dla każdego romantyczne miejsce kojarzy się z czymś innymi. Sami wybierzcie, gdzie będzie wypoczywać, a następnie spełnijcie marzenia o wspaniałym relaksie!

Pakiet Przeżyć "Romantyczny Wyjazd dla Dwojga” - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć "Romantyczny Wyjazd dla Dwojga" to zbiór różnorodnych przeżyć, obejmujących propozycje noclegów w różnych miejscach. Osoby obdarowane wybiorą jedno przeżycie, z którego skorzystają.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowani wybierają jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Pakiet Przeżyć Romantyczny Wyjazd dla Dwojga" obejmuje ponad 80 przeżyć na terenie całej Polski.

Jakie przeżycia znajdują się w Pakiecie?
W Pakiecie znajduje się 48 unikatowych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Spośród wszystkich propozycji osoby obdarowane wybiorą jedno miejsce, do którego się udadzą.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Romantyczny Wyjazd dla Dwojga"- voucher na prezent

Pakiet Przeżyć "Romantyczny Wyjazd dla Dwojga" to znakomita okazja, by wybrać się do wspaniałego miejsca i odpocząć. Jest to niezwykły Pakiet Prezentowy, dzięki któremu osoby obdarowane same zdecydują, gdzie dokładnie pojadą, wybierając spośród różnorodnych możliwości. Pakiet Przeżyć doskonale sprawdzi się jako prezent na każdą okazję i dla każdego - wiele możliwości sprawi, że każdy odnajdzie tu swój wymarzony podarunek!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

80+ prezentów, 50+ miast

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1-2 doby hotelowe, w zależności od wybranego prezentu.

Uczestnicy

1-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 94
Wyświetlono 24 z 94

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.