Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Miłość"

Nowość Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Miłość"


700+ przeżyć, 180+ miast
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,99 zł

499,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Miłość"

Czas spędzany we dwoje lub w gronie najbliższych ma wyjątkowy smak. Zwłaszcza,  gdy razem spełniamy marzenia i przeżywamy niezapomniane przygody, które pozostają w pamięci na lata. Pakiet Przeżyć “Miłość” to wyselekcjonowany zbiór atrakcji dla dwóch, trzech lub czterech osób, dzięki którym spełnianie marzeń jest jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Znajduje się w nim wiele unikatowych przeżyć – od spokojnego relaksu w SPA, przez szalone przygody w powietrzu czy wodzie, aż do degustacji i wieczorów w restauracji – dla każdego coś miłego. Przeglądajcie dostępne atrakcje i sami wybierzcie, na co macie ochotę, a następnie… wyruszcie na spotkanie z wyjątkowymi chwilami. Razem.

Pakiet Przeżyć “Miłość” - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć "Miłość" to zbiór najciekawszych atrakcji, umożliwiających przyjemne spędzanie czasu w różny sposób. Osoby obdarowane wybiorą jedno przeżycie, z którego skorzystają.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowani wybierają jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Pakiet Przeżyć “Miłość" obejmuje ponad 700 przeżyć na terenie całej Polski.

Jakie przeżycia znajdują się w Pakiecie?
W Pakiecie znajduje się kilkaset unikatowych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Spośród wszystkich propozycji osoby obdarowane wybiorą jedno przeżycie, z którego skorzystają.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć “Miłość” - Pakiet na prezent

Pakiet Przeżyć “Miłość” to zbiór wyjątkowych atrakcji, umożliwiających celebrację najpiękniejszego uczucia, jakim właśnie jest miłość. To wyjątkowe przeżycia dla dwóch, trzech lub czterech osób, zapewniające niezapomnianą rozrywkę. W Pakiecie znajduje się wiele propozycji na spędzanie czasu, a osoby obdarowane same wybierają, które marzenie spełnią. Właśnie dlatego jest to niezwykle uniwersalny prezent, który spodoba się każdemu. Zobacz, jak łatwo obdarować bliskich emocjami!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

700+ przeżyć, 180+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1-3 osoby, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 695
Wyświetlono 24 z 695

Zobacz inne propozycje