(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Radość"

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Radość"


530+ przeżyć, 110+ miast
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,99 zł

99,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Radość"

Odejście, choć na chwilę, od codziennych spraw i spełnianie marzeń to prawdziwa… radość! Odkryj, czym jest wyjątkowy Pakiet Przeżyć “Radość”, w którym znajdziesz wiele możliwości na niesamowite spędzanie wolnego czasu. Szalone przygody, chwile zapomnienia i odpoczynek od codzienności. Samodzielnie wybierz przeżycie, z którego skorzystasz - w końcu to Twoja wymarzona chwila. Wybierz tę atrakcję, która sprawi Ci najwięcej radości i wyrusz na spotkanie z przygodą marzeń!

Pakiet Przeżyć “Radość” - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć “Radość” to zbiór najciekawszych atrakcji, umożliwiających przyjemne spędzanie czasu w różny sposób. Osoba obdarowana wybierze jedno przeżycie, z którego skorzysta.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowani wybierają jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Pakiet Przeżyć “Radość” obejmuje ponad 530 przeżyć na terenie całej Polski.

Jakie przeżycia znajdują się w Pakiecie?
W Pakiecie znajduje się kilkaset unikatowych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Spośród wszystkich propozycji osoba obdarowana wybiera jedno marzenie, które zrealizuje.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć “Radość” - Pakiet na prezent

Pakiet Przeżyć “Radość” to zbiór ciekawych atrakcji, umożliwiających różnorodne spędzanie czasu. Jest to uniwersalny pomysł na prezent dla każdego, kto chciałby przeżyć przygodę marzeń… własnych marzeń. Pakiet umożliwia wybór jednego przeżycia z aktualnej listy, więc osoba obdarowana sama wybierze atrakcję, z której skorzysta. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

530+ przeżyć, 110+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1-3 osoby, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 532
Wyświetlono 24 z 532

Zobacz inne propozycje