Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Przyszła Mama"

Nowość Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Przyszła Mama"


1200+ przeżyć, 120+ miast
1-5 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Przyszła Mama"

Spodziewasz się dziecka lub jesteś świeżo upieczoną mamą? Gratulacje! Teraz każda chwila, którą poświęcisz tylko dla siebie, jest niezwykle cenna. Pakiet Przeżyć “Przyszła Mama” to zbiór wyjątkowych atrakcji przeznaczonych dla kobiet w ciąży lub świeżo upieczonych mam. Znajdziesz tu wiele możliwości na relaks i przeżywanie ciekawych przygód - wybierz tę atrakcję, która najbardziej Ci odpowiada, a następnie spełniaj marzenia - łatwo i przyjemnie!

Pakiet Przeżyć “Przyszła Mama” - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć “Przyszła Mama” to zbiór wyjątkowych przeżyć, dopasowanych do potrzeb przyszłej lub świeżo upieczonej mamy. Osoba obdarowana wybierze jedno przeżycie, z którego skorzysta.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowani wybierają jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Pakiet Przeżyć “Przyszła Mama" obejmuje ponad 900 przeżyć na terenie całej Polski.

Jakie przeżycia znajdują się w Pakiecie?
W Pakiecie znajduje się kilkadziesiąt unikatowych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Spośród wszystkich propozycji osoba obdarowana wybiera jedno marzenie, które zrealizuje.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć “Przyszła Mama” - Pakiet na prezent

Pakiet Przeżyć “Przyszła Mama” to idealny pomysł na prezent dla przyszłej lub świeżo upieczonej mamy. Pakiet to gwarancja zadowolenia, bowiem osoba obdarowana sama wybiera jedno przeżycie z wielu możliwości – daje to spokój podczas wręczania podarunku. Odkryj, jak proste i przyjemne jest spełnianie marzeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

1200+ przeżyć, 120+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od wybranego prezentu.

Uczestnicy

1-5 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1053
Wyświetlono 24 z 1053

Zobacz inne propozycje