Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Chwile Relaksu dla Dwojga"

Nowość Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Chwile Relaksu dla Dwojga"


70+ przeżyć, 30+ miast
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Chwile Relaksu dla Dwojga"

Cudowny relaks i przyjemne odprężenie w niezwykłym miejscu to prosta droga do odpoczynku - z dala od codziennych spraw i obowiązków. Wybierzcie Pakiet Przeżyć "Chwile Relaksu dla Dwojga" i sami zdecydujcie, jak będzie wyglądała Wasza odprężającą przygoda. W Pakiecie znajduje się zbiór wyjątkowych atrakcji, umożliwiających niezapomniany relaks i odprężenie w eleganckich warunkach. Sami zdecydujcie, dokąd się udacie – atrakcje dostępne są na terenie całej Polski. Czas na spełnianie marzeń!

Pakiet Przeżyć "Chwile Relaksu dla Dwojga" - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć "Chwile Relaksu dla Dwojga" to zbiór najciekawszych atrakcji, umożliwiających odpoczynek w Strefach Wellness, SPA i miejscach, w których łatwo o relaks. Osoby obdarowane wybiorą jedno przeżycie, z którego skorzystają.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowani wybierają jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Pakiet Przeżyć "Chwile Relaksu dla Dwojga" obejmuje ponad 70 przeżyć na terenie całej Polski.

Jakie przeżycia znajdują się w Pakiecie?
W Pakiecie znajduje się kilkadziesiąt unikatowych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Spośród wszystkich propozycji osoby obdarowane wybierają jedno marzenie, które zrealizują.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Chwile Relaksu dla Dwojga" - Pakiet na prezent

Pakiet Przeżyć "Chwile Relaksu dla Dwojga" to wyjątkowa okazja na relaks i przyjemne odprężenie. W Pakiecie znajduje się mnóstwo propozycji na odpoczynek, spośród których osoby obdarowane wybiorą jedną atrakcję, z której skorzystają. Taki Voucher to idealny pomysł na prezent, który pasować będzie zawsze i na każdą okazję. Przekonaj się, jak prosto spełnia się marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

70+ przeżyć, 30+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od wybranego prezentu.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 55
Wyświetlono 24 z 55

Zobacz inne propozycje