Pakiet Przeżyć "Parki Rozrywki"

Nowość Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Parki Rozrywki"


Ponad 70 prezentów dostępnych w całej Polsce!
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

209,99 zł

209,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć “Parki Rozrywki”

Istnieje wiele sposobów na spędzanie wolnego czasu w sposób ciekawy, gwarantujący dobrą zabawę. Dzięki Pakietowi Przeżyć “Parki Rozrywki” dobra zabawa jest na wyciągnięcie ręki. Wybierz się do wybranego miejsca i przeżywaj niezapomniane chwile - samemu, we dwójkę lub w rodzinnym gronie. W Pakiecie znajduje się wiele propozycji, gwarantujących udany dzień - wybierz miejsce, do którego pragniesz się udać i… baw się dobrze!

Pakiet Przeżyć “Parki Rozrywki” - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć “Parki Rozrywki” to zbiór najciekawszych atrakcji, umożliwiających spędzanie czasu w ciekawych miejscach. Osoba obdarowana wybierze jedno przeżycie, z którego skorzysta.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowani wybierają jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Pakiet Przeżyć “Parki Rozrywki” obejmuje ponad 70 przeżyć na terenie całej Polski.

Jakie przeżycia znajdują się w Pakiecie?
W Pakiecie znajduje się kilkadziesiąt unikatowych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Spośród wszystkich propozycji osoba obdarowana wybierze jedno marzenie, które zrealizuje.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć “Parki Rozrywki” - voucher na prezent

Pakiet Przeżyć “Parki Rozrywki” to zbiór wyjątkowych atrakcji, umożliwiających wejście i zabawę w wyjątkowych Parkach Rozrywki, dostępnych na terenie całej Polski. Wręcz bliskiej osobie voucher na prezent, który spełni jej marzenia i zapewni niezapomniane przygody! Zobacz, jakie to proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 70 prezentów dostępnych w całej Polsce!

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1-4 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 66
Wyświetlono 24 z 66

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.