Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje: 22 66 88 272
Cały tydzień od 9.00 do 21.00

Lot Widokowy Cessna 152 (30 minut) | Poznań

(0)
Lokalizacja
Poznań (Kobylnica)
Uczestnicy
1
Sezon
Ciepły
Ważność
12 Miesięcy

Sprawdź inne propozycje wykonawcy:

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

Chcesz zobaczyć świat z nieznanej Ci dotąd perspektywy? Małe domy, drzewa i ludzi? Wejdź na pokład samolotu Cessna 152, usiądź na siedzeniu drugiego pilota i wyrusz na podniebną przygodę. Zacznij od krótkiego zapoznania się z maszyną i podstawowymi wskaźnikami. Następnie zapnij pasy i rozpocznij procedurę startowania! Ogromne emocje towarzyszące odrywaniu się kół samolotu od ziemi... i możesz już delektować się przyjemnością płynącą z lotu! To przeżycie z pewnością zapamiętasz na bardzo długo. A kto wie? Możesz odkryjesz w sobie nową Pasję? Wejdź na pokład Cessny i przeżyj przygodę swojego życia! Przestworza czekają!

 

Realizując prezent:

  • Zapoznasz się z wyposażeniem samolotu,
  • Pilot będzie komentował wskazania przyrządów,
  • Odbędziesz 30 minutowy lot.

Nie wiesz jaki prezent na Gwiazdkę podarować bliskiej osobie? Podaruj przeżycie! Jeżeli potrzebny ci jest ekskluzywny prezent, który z pewnością wprawi bliską Ci osobę w zachwyt, to możemy Ci pomóc. Ten upominek to genialny prezent dla syna, męża, ojca, chłopaka czy też żony lub dziewczyny! Jeżeli chcesz mieć pewność, że wybierzesz świetny podarunek, to podaruj voucher prezent! W ten sposób podarujesz wspomnienia, które zostają w pamięci na bardzo długo. Podaruj oryginalny prezent pod choinkę i ciesz się radością przy świątecznym stole!

Miejsce realizacji

Poznań (Kobylnica)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 12 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana pisemna zgoda rodziców). Maksymalna waga uczestnika to 105 kg. Trasę przelotu można wyznaczyć w porozumieniu z pilotem.
Możliwe jest zlecenie wykoniania filmu z lotu za dodatkową opłatą.

Wpisz mail, zobacz Voucher

 

Lokalizacja

Realizacja:

Aeroklub Poznański

Wszystkie oferty Partnera

Opinie (1)

1

Grzegorz

Super sprawa!!! Przelot nad Poznaniem i widok z lotu ptaka własnego domu w Luboniu nic więcej dodać!!! Pilot - super, można z nim uzgodnić wszystkie szczegóły przelotu. Obawiałem się samego lotu, dlatego odbył się przed obiadem. Ale nic bardziej mylnego, jeżeli ktoś nie ma problemu z karuzelą, to taki przelot jest czystą przyjemnością. Kominy termiczne dostarczyły dodatkowych atrakcji. GORĄCO POLECAM!!! Grzegorz A.

Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje