JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Widokowy Cessna 152 (30 minut) | Poznań

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Widokowy Cessna 152 (30 minut) | Poznań

Poznań (Kobylnica)
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcesz zobaczyć świat z nieznanej Ci dotąd perspektywy? Małe domy, drzewa i ludzi? Wejdź na pokład samolotu Cessna 152, usiądź na siedzeniu drugiego pilota i wyrusz na podniebną przygodę. Zacznij od krótkiego zapoznania się z maszyną i podstawowymi wskaźnikami. Następnie zapnij pasy i rozpocznij procedurę startowania! Ogromne emocje towarzyszące odrywaniu się kół samolotu od ziemi... i możesz już delektować się przyjemnością płynącą z lotu! To przeżycie z pewnością zapamiętasz na bardzo długo. A kto wie? Możesz odkryjesz w sobie nową Pasję? Wejdź na pokład Cessny i przeżyj przygodę swojego życia! Przestworza czekają!

 

Realizując prezent:

  • Zapoznasz się z wyposażeniem samolotu,
  • Pilot będzie komentował wskazania przyrządów,
  • Odbędziesz 30 minutowy lot.

Nie wiesz jaki prezent na Gwiazdkę podarować bliskiej osobie? Podaruj przeżycie! Jeżeli potrzebny ci jest ekskluzywny prezent, który z pewnością wprawi bliską Ci osobę w zachwyt, to możemy Ci pomóc. Ten upominek to genialny prezent dla syna, męża, ojca, chłopaka czy też żony lub dziewczyny! Jeżeli chcesz mieć pewność, że wybierzesz świetny podarunek, to podaruj voucher prezent! W ten sposób podarujesz wspomnienia, które zostają w pamięci na bardzo długo. Podaruj oryginalny prezent pod choinkę i ciesz się radością przy świątecznym stole!

Miejsce realizacji

Poznań (Kobylnica)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 12 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana pisemna zgoda rodziców). Maksymalna waga uczestnika to 105 kg. Trasę przelotu można wyznaczyć w porozumieniu z pilotem.
Możliwe jest zlecenie wykoniania filmu z lotu za dodatkową opłatą.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1672
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Grzegorz

Super sprawa!!! Przelot nad Poznaniem i widok z lotu ptaka własnego domu w Luboniu nic więcej dodać!!! Pilot - super, można z nim uzgodnić wszystkie szczegóły przelotu. Obawiałem się samego lotu, dlatego odbył się przed obiadem. Ale nic bardziej mylnego, jeżeli ktoś nie ma problemu z karuzelą, to taki przelot jest czystą przyjemnością. Kominy termiczne dostarczyły dodatkowych atrakcji. GORĄCO POLECAM!!! Grzegorz A.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.