Dzień Dziecka już 1.06! Podaruj wyjątkowy prezent. 
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Widokowy Szybowcem - Start za Samolotem | Toruń

5.0 12 Opinii

Lot Widokowy Szybowcem - Start za Samolotem | Toruń


Toruń
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Ultralekka maszyna, doświadczony pilot oraz samolot, który nada prędkość początkową - to recepta na podniebną przygodę! Nie musisz już bujać w chmurach, wystarczy, że wejdziesz na pokład szybowca typu Puchacz i wyruszysz na przygodę swojego życia. Bezkresne niebo wokół Ciebie oraz ogromne emocje towarzyszące wznoszeniu się za samolotem z pewnością zrobią na Tobie ogromne wrażenie. Usiądź wygodnie i pozwól, aby doświadczony pilot zabrał Cię na wycieczkę po nieznanym Ci dotąd Toruniu. Zobacz to piękne miasto z lotu ptaka i daj się zachwycić. Jesteś gotowy na przygodę wśród chmur w cichej i bezsilnikowej maszynie? Piloci i ich maszyny czekają w pełnej gotowości. Wspomnienia z tego lotu zostaną z Tobą do końca życia!

Ten prezent to:

  • Prawdziwa przygoda w przestworzach,
  • Niesamowita panorama Torunia,
  • Genialne, trwałe wspomnienia.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Oferta przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Jaka jest maksymalna waga?
Waga pasażera musi mieścić się w przedziale od 50 do 110 kg.

Nie masz pomysłu na ekstremalny prezent dla bliskiej osoby? Podaruj przeżycie - to przepis na trwałe wspomnienia i cała masę radości. Ten nietuzinkowy prezent zda egzamin w każdej sytuacji! Niezależnie od tego, czy chcesz podarować nietypowy upominek żonie, mężowi lub innej bliskiej osobie, będzie to strzał w dziesiątkę. Zamień marzenia na wspomnienia i zapewnij swoim bliskim świetną zabawę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Lot trwa około 10 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent realizowany w sezonie ciepłym: od maja do końca września. Czas lotu zależny jest o siły prądów powietrznych i warunków atmosferycznych. Prezent obejmuje lot widokowy szybowcem, ze startem na linie holującej za samolotem. Szybowcem steruje zawodowy, licencjonowany pilot. Loty odbywają się na szybowcach typu Puchacz.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aeroklub Pomorski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 12 Opinii

Zdzisław J.

Nie mam uwag. Organizacja i obsługa doskonałe,godne polecenia. Dziękuję.

Piotr

Sprawna organizacja. Niezapomniane widoki i wrażenia.

Aleksandra

Prezent zakupiony dla taty. Tata mega zadowolony po locie szybowcem za samolotem - pogoda idealnie się zgrała. Chociaż wszystko było tak "szybko szybko" bo już czekali inni , to lot trwał troszkę dłużej niż zakładano co oczywiście jest bardzo na + ☺️. Polecam.

Adam M.

Kolejne marzenie zrealizowane. Lot szybowcem to niesamowite przeżycie i doświadczenie. Wszystko dzieję się pod okiem doświadczonego i zorganiznego zespołu. Pan Adam pilot szybowca z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem to bardzo sympatyczna osoba. Na każde zadane pytanie odpowiadał z przyjemnością. Najbardziej zapamiętałem moment kiedy miałem wrażenie, że stoimy w miejscu a tak naprawdę prędkość samolotu miała 90 km/h. Gorąco polecam to miejsce i myślę, że jeszcze kiedyś skorzystam z usług Aeroklubu Pomorskiego w Toruniu bo warto. Pozdrawiam

Renata K.

Wszystko było super przemiła obsługa pomimo niesprzyjającej pogody impreza się udała gorąco polecam ♥️♥️♥️

Wyświetlono 5 z 24

Zobacz inne propozycje