Podniebny Koncert dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

Podniebny Koncert dla Dwojga | Wiele Lokalizacji


Dokładne miejsce ustalane przy rezerwacji.
2 os.

3199 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
3199 zł

Marzycie o romantycznych chwilach w "nieziemskim" miejscu? Chcecie zobaczyć świat z zupełnie innej perspektywy? Udajcie się na Podniebny Koncert dla Dwojga na pokładzie bajecznie kolorowego balonu! Podczas lotu tym ogromnym latającym statkiem będziecie podziwiać zapierające dech w piersiach widoki wybranych zakątków Polski. Rozpościerający się pejzaż parę metrów nad ziemią na pewno dostarczy Wam wiele niezapomnianych wrażeń. Podczas tych niezwykłych chwil, będzie Wam towarzyszyć wspaniała muzyka na żywo, która dodatkowo podkreśli romantyczny nastrój. Wasze uszy rozpieszczać będą barwne dźwięki saksofonu, gitary lub skrzypiec. Czy można wyobrazić sobie lepszą randkę z ukochaną osobą? Kiedy oderwiecie się od ziemi i ruszycie w kierunku chmur, zapomnicie o rzeczywistości - to czas tylko dla Was! Koniecznie zabierzcie aparat, żeby uwiecznić te wyjątkowe chwile. Gotowi na niesamowity rejs w przestworzach?

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot balonem z muzyką, graną na żywo (do wyboru saksofon, skrzypce lub gitara), dla dwóch osób.

Ile czasu trwa lot?
Lot potrwa około godziny (w zależności od warunków pogodowych, lot może potrwać 15 minut dłużej lub krócej).

Co jeszcze wchodzi w skład prezentu?
Oprócz lotu balonem, w skład prezentu wchodzi również: podniebny koncert (do wyboru saksofon, skrzypce lub gitara, drobny poczęstunek w miejscu lądowania, lampka szampana, ceremonia chrztu na aeronautę (pasażera statku powietrznego), dyplom poświadczający miejsce lądowania oraz wysokość lotu, transport na miejsce startu oraz zdjęcia z lotu w formie elektronicznej.

Podniebny Koncert dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent na Dzień Kobiet, prezent na zaręcznyny


Prezent dla dwojga to twardy orzech do zgryzienia? Chcesz podarować zakochanym upominek na rocznicę, święta czy inną okazję? Co powiesz na Podniebny Koncert dla Dwojga? Ta podniebna przygoda to przede wszystkim oryginalny podarek, który na pewno zachwyci obdarowanych. Piękne widoki w towarzystwie muzyki na pewno pozostaną w ich pamięci na długi czas. Voucher prezentowy na przeżycie to strzał w dziesiątkę!

Dostępne Prezenty i lokalizacje.

W celu dokonania rezerwacji wybierz jeden z poniższych prezentów.

Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.

Filtruj Prezenty
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 10
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dokładne miejsce ustalane przy rezerwacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny strój, dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

ok. 1 h (+/- 15 min)

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające (brak mgieł i opadów) i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu odbywa się przez cały rok. Balon jest na wyłączność dla obdarowanych osób. Minimalny wiek uczestnika to 6 lat. Od pasażerów poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnego opiekuna lub jego obecność podczas realizacji prezentu. Uczestnictwa w locie odradzamy kobietom w ciąży. Maksymalna waga jednego uczestnika to 115 kg.  Wykonawca posiada wszystkie niezbędne zezwolenia na wykonywanie komercyjnych lotów balonem. Dokładne miejsce i termin startu – do ustalenia z organizatorem.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.