eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Podniebny Koncert dla Dwojga | Wrocław (okolice)

Zobacz film
5.0 5 Opinii

Podniebny Koncert dla Dwojga | Wrocław (okolice)


Dokładne miejsce ustalane przy rezerwacji.
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

3798,99 zł

3798,99 zł

O prezencie

Marzycie o romantycznych chwilach w "nieziemskim" miejscu? Chcecie zobaczyć świat z zupełnie innej perspektywy? Udajcie się na Podniebny Koncert dla Dwojga na pokładzie bajecznie kolorowego balonu! Podczas lotu tym ogromnym latającym statkiem będziecie podziwiać zapierające dech w piersiach widoki wybranych zakątków Polski. Rozpościerający się pejzaż parę metrów nad ziemią na pewno dostarczy Wam wiele niezapomnianych wrażeń. Podczas tych niezwykłych chwil, będzie Wam towarzyszyć wspaniała muzyka na żywo, która dodatkowo podkreśli romantyczny nastrój. Wasze uszy rozpieszczać będą barwne dźwięki saksofonu, gitary lub skrzypiec. Czy można wyobrazić sobie lepszą randkę z ukochaną osobą? Kiedy oderwiecie się od ziemi i ruszycie w kierunku chmur, zapomnicie o rzeczywistości - to czas tylko dla Was! Koniecznie zabierzcie aparat, żeby uwiecznić te wyjątkowe chwile. Gotowi na niesamowity rejs w przestworzach?

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot balonem z muzyką, graną na żywo (do wyboru saksofon, skrzypce lub gitara), dla dwóch osób.

Ile czasu trwa lot?
Lot potrwa około godziny (w zależności od warunków pogodowych, lot może potrwać 15 minut dłużej lub krócej).

Co jeszcze wchodzi w skład prezentu?
Oprócz lotu balonem, w skład prezentu wchodzi również: podniebny koncert (do wyboru saksofon, skrzypce lub gitara, drobny poczęstunek w miejscu lądowania, lampka szampana, ceremonia chrztu na aeronautę (pasażera statku powietrznego), dyplom poświadczający miejsce lądowania oraz wysokość lotu, transport na miejsce startu oraz zdjęcia z lotu w formie elektronicznej.

Podniebny Koncert dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent na Dzień Kobiet, prezent na zaręcznyny


Prezent dla dwojga to twardy orzech do zgryzienia? Chcesz podarować zakochanym upominek na rocznicę, święta czy inną okazję? Co powiesz na Podniebny Koncert dla Dwojga? Ta podniebna przygoda to przede wszystkim oryginalny podarek, który na pewno zachwyci obdarowanych. Piękne widoki w towarzystwie muzyki na pewno pozostaną w ich pamięci na długi czas. Voucher prezentowy na przeżycie to strzał w dziesiątkę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dokładne miejsce ustalane przy rezerwacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny strój, dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

ok. 1 h (+/- 15 min)

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające (brak mgieł i opadów) i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Realizacja prezentu odbywa się przez cały rok. Balon jest na wyłączność dla obdarowanych osób. Minimalny wiek uczestnika to 6 lat. Od pasażerów poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnego opiekuna lub jego obecność podczas realizacji prezentu. Uczestnictwa w locie odradzamy kobietom w ciąży. Maksymalna waga jednego uczestnika to 105 kg (przekroczenie maksymalnej wagi może wiązać się z dodatkowymi opłątami u Wykonawcy). Dokładne miejsce i termin startu – do ustalenia z organizatorem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Balloon Expedition

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 5 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1

Zobacz inne propozycje