(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Akrobatyczny Lot Paralotnią | Trójmiasto

5.0 11 Opinii

Akrobatyczny Lot Paralotnią | Trójmiasto


Lotnisko Borsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,00 zł

299,00 zł

O prezencie

Atrakcje kilkaset metrów na ziemią to Twój żywioł? Ciągle szukasz nowych wyzwań? Podejmij je biorąc udział w Akrobatycznym Locie Paralotnią i przekonaj się, co to znaczy prawdziwy odlot! Doświadczony instruktor sprawi, że poziom adrenaliny podskoczy do niebotycznych wartości. Zobacz, jak wygląda świat z niecodziennej perspektywy, a do tego przeżyj niesamowitą przygodę. To nie lada gratka dla wszystkich entuzjastów podniebnych sensacji, która pozostanie w Twojej pamięci na długie lata. Być może akrobatyka paralotniowa spodoba Ci się tak bardzo, że samemu zapragniesz być pilotem tego niezwykłego szybowca. Nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć Ci wysokich lotów!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje lot akrobatyczny paralotnią w okolicach Trójmiasta- lotnisko Borsk.

Ile trwa lot?
Lot trwa około 10 minut. Czas lotu jest mocno uzależniony od panujący warunków atmosferycznych i może trwać nieco krócej.

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu?
Przeciwwskazaniami do realizowania lotu są wszelkiego rodzaju choroby serca, choroby umysłowe i epilepsja. Jeżeli osoba, która chciałaby wziąć udział w locie ma jakiekolwiek wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, należy wcześniej skonsultować się ze swoim lekarzem.

Jaki jest minimalny wiek?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana pisemna zgoda rodziców.

Czy są jakieś ograniczenia wagowe?
Tak, maksymalna waga uczestnika to 120 kg.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Paralotnie – sposób na spełnienie marzeń o lataniu

Lot akrobatyczny paralotnią sprawdzi się jako:

prezent dla niej prezent na urodziny, prezent na 18-nastkę, podarunek na Dzień Chłopaka

Zastanawiasz się, jaki prezent dla męża, syna lub ukochanego wybrać? Szukasz czegoś, co z pewnością im się spodoba? Postaw na prezent w formie przeżycia, a mianowicie Akrobatyczny Lot Paralotnią! Ten nietuzinkowy podarunek dostarczy im niezapomnianych wrażeń. Porzuć dalsze poszukiwania i spełnij marzenia swoich bliskich!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lotnisko Borsk

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

Lot trwa około 10-20 min. w zależności od warunków atmosferycznych.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym (od kwietnia do października). Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. W przypadku osób niepełnoletnich potrzebna jest pisemna zgoda opiekuna prawnego. Waga uczestnika musi mieścić się w przedziale 30 - 120 kg.  Pełen regulamin oraz dodatkowe informacje na stronie Wykonawcy. W przypadku potwierdzonego terminu nie stawienie się na realizacji jest równoznaczne z wykorzystaniem Vouchera.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Zalatani.com.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 11 Opinii

Ania Ch.

Super przeżycie!! Bardzo sprawna komunikacja i umówienie się na lot, super ekipa na miejscu, przepiękne miejsce, niesamowite wrażenia. Polecam gorąco!

Adam M.

Bardzo fajne doświadczenie

Daniel K.

Super sprawa!! Polecam każdemu. Pan Dominik super facet wszystko wytłumaczy i jak ktoś lubi więcej adrenaliny pokaże też parę trików. Polecam gorąco

Roman B.

Polecam

Łukasz

Polecam, bardzo ciekawe przeżycie :) Bardzo miła obsługa lotu :) Pozdrawiam Ekipę !

Wyświetlono 5 z 16

Zobacz inne propozycje