JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Paralotnią | Bielsko-Biała | Kraków

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Paralotnią | Bielsko-Biała | Kraków

Góra Żar, Góra Skrzyczne, Góra Javorovy Vrch – Czechy, Góra Stranik – Słowacja
1 os.

249 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
249 zł

Uwielbiasz obserwować ptaki i podniebne przestworza? Ponadto marzysz o ekstremalnej przygodzie? To mamy coś specjalnego dla Ciebie. Lot Paralotnią zaspokoi Twoje najskrytsze pragnienia! Wznieś się za horyzont i zobacz świat, mieniący się różnymi kolorami, z zupełnie niecodziennej perspektywy. Piękne widoki Cię zaskoczą. Tak samo, jak cała masa niezwykłych doznań. Poczuj lekki wiaterek na policzku, oddech wolności, a także podniebną atmosferę, której nigdy nie zapomnisz! Wysokich lotów!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Na początek zapoznasz się z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w czasie lotu, a pilot zaprezentuje Ci paralotnię, wyjaśniając sposób jej funkcjonowania. Następnie odbędziesz akrobatyczny lot w towarzystwie pilota, który spełnia wszystkie wymagania formalne, uprawniające do realizacji lotu. Lot odbywa się na najnowocześniejszym, bezpiecznym sprzęcie, który posiada odpowiednie atesty i certyfikaty.

Gdzie mogę zrealizować swój lot?
Do wyboru jest jedna z następujących lokalizacji: Góra Żar, Góra Skrzyczne, Góra Javorovy Vrch – Czechy, Góra Stranik – Słowacja.

Jakie są przeciwwskazania do lotu?
Przeciwwskazaniem do realizacji lotu są choroby serca, epilepsja , choroby umysłowe, choroby układu oddechowego, a także waga poniżej 45 kg i powyżej 100 kg w sumie z kompletnym ubraniem pasażera.

Czy osoby niepełnoletnie mogą przystąpić do lotu?
Tak, ale muszą mieć ze sobą pisemną zgodę rodziców.

Lot Paralotnią sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, podarunek dla niego, upominek na Dzień Ojca.

Dzień Ojca to świetna okazja do wręczenia niezapomnianego upominku, jakim jest Lot Paralotnią! Pozwól swojemu ojcu spełnić dziecięce marzenia o lataniu, a tym samym spraw mu ogromną przyjemność i dawkę adrenaliny! A może szukasz niebanalnego prezentu dla swojej dziewczyny na urodziny? To postaw na oryginalność upominku, a w tym wypadku sprawdzi się idealnie Lot Paralotnią! To doskonały prezent zarówno dla niej, jak i niego!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Góra Żar, Góra Skrzyczne, Góra Javorovy Vrch – Czechy, Góra Stranik – Słowacja

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Lot trwa od 10 do 30 minut w zależności od panujących warunków atmosferycznych.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: choroby serca, epilepsja, choroby umysłowe, choroby układu oddechowego, a także waga poniżej 45 kg i powyżej 95 kg w sumie z kompletnym ubraniem pasażera. Od osób poniżej 18 roku życia jest wymagana pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1356
Filtruj Prezenty

Opinie (2)

Wojtek

Przed lotem może i byłem zdenerwowany, ale podejście Pana Roberta mnie uspokoiło i mogłem się cieszyć z latania. Bez spiny i pośpiechu, czysta zabawa. Chętnie wrócę po więcej :) Polecam

Łukasz B.

Super pomysł na prezent! Dziewczyna jest zachwycona. Pozdrawiam

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.