(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Widokowy Balonem dla Dwojga (pon.-pt.) | Wiele Lokalizacji

Zobacz film
5.0 1 Opinii

Lot Widokowy Balonem dla Dwojga (pon.-pt.) | Wiele Lokalizacji


10+ miast (Warszawa, Szczecin, Wrocław, Poznań, Opole, Katowice, Kraków, Łódź, Trójmiasto, Olsztyn, Lublin i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1396,99 zł

1396,99 zł

O prezencie

Szukacie przygody, która będzie pełna miłosnych - dosłownie - uniesień? Marzycie o pięknych widokach, które będziecie mogli podziwiać we dwoje? Skorzystajcie z Lotu Widokowego Balonem dla Dwojga! Ta emocjonująca, podniebna podróż jest dostępna w wielu lokalizacjach, na terenie całej Polski, dlatego z łatwością wybierzecie odpowiednie dla Was miejsce. Wejdźcie na pokład balonu i wyruszcie na spotkanie z emocjami. Podziwiajcie niecodzienne widoki, dotykajcie obłoków, róbcie zdjęcia i korzystajcie z romantycznej atmosfery! Czas na marzenia!


Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lot Widokowy Balonem dla dwóch osób. Lot możliwy jest od poniedziałku do piątku.

Ile czasu potrwa lot?
Lot potrwa około godziny (w zależności od warunków pogodowych lot może potrwać 15 minut dłużej lub krócej).

Co jeszcze wchodzi w skład prezentu?
Oprócz lotu, w skład prezentu wchodzi również: drobny poczęstunek w miejscu lądowania, lampka szampana, ceremonia chrztu na aeronautę (pasażera statku powietrznego), dyplom poświadczający miejsce lądowania oraz wysokość lotu, transport na miejsce startu, a także zdjęcia z lotu w formie elektronicznej.

Czy można na realizację zabrać dzieci?
Uczestnicy lotu muszą mieć powyżej 6 lat – osoby do 18 roku życia potrzebują opiekuna, który będzie wraz z nimi odbywał lot.

Jak ubrać się na przeżycie?
Na lot najlepiej założyć obuwie sportowe, wiązane (niewskazane są buty na obcasie, klapki czy japonki). Zaleca się również założenie okrycia głowy, ponieważ płomień od palnika emituje dużą ilość ciepła. Ze względu na to, że lądowanie odbywa się w miejscu przygodnym np. pole czy łąka dobrze być ubranym w długie spodnie.

Lot Widokowy Balonem dla Dwojga daje niezwykłą okazję, by przeżyć wspaniałą przygodę życia, która zostawi po sobie niesamowite wspomnienia. Jest to idealny prezent ślubny, który pozwoli odpocząć po weselu i zdecydowanie wyróżni się na tle innych podarunków. Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia, wybierając oryginalny Voucher na przeżycie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

10+ miast (Warszawa, Szczecin, Wrocław, Poznań, Opole, Katowice, Kraków, Łódź, Trójmiasto, Olsztyn, Lublin i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny strój, dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

ok. 1 h (+/- 15 min)

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające (brak mgieł i opadów) i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Loty odbywają się od poniedziałku do piątku, w grupach, w terminach wyznaczonych przez Wykonawcę. Minimalny wiek uczestnika: 6 lat. Od pasażerów poniżej 16 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnego opiekuna lub jego obecność podczas realizacji prezentu. Maksymalna waga jednego uczestnika to 105 kg (przekroczenie maksymalnej wagi może wiązać się z dodatkowymi opłątami u Wykonawcy). Wykonawca posiada niezbędne zezwolenia na wykonywanie komercyjnych lotów balonem. Dokładne miejsce i termin startu są ustalane podczas rezerwacji z Voucherem. Loty balonem odbywają się przez cały rok.



5.0 1 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 11

Zobacz inne propozycje