Lot Widokowy nad Warszawą (15 min) | Warszawa

5.0 2 Opinie

Lot Widokowy nad Warszawą (15 min) | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Marzysz o przeżyciu fascynującej podróży, której nie sposób zapomnieć? Z pewnością takich wrażeń dostarczy Lot Widokowy nad Warszawą! Ta cudowna przygoda nie tylko uwolni Twoje endorfiny, ale również umożliwi spojrzeć na stolicę z zupełnie odmiennej perspektywy. To doskonały sposób na odkrycie nowych zakątków Warszawy, który gwarantuje świetną zabawę w atmosferze niecodziennych widoków. Nie czekaj, wsiądź na pokład samolotu i śmiało wznieś się ku panoramie Warszawy!

Co otrzymasz w ramach przeżycia?
Otrzymasz szansę odbycia przelotu samolotem nad Warszawą!

Ile trwa realizacja prezentu?
Realizacja prezentu trwa 15 minut.

Czy możesz zająć dowolne miejsce w samolocie?
Nie, decyzję podejmuje pilot w celu prawidłowego rozłożenia masy na pokładzie samolotu.

Lot Widokowy nad Warszawą (15 min) | Warszawa sprawdzi się jako prezent dla osób spragnionych niesamowitych przygód i wrażliwych na piękno otaczającej ich scenerii. To uniwersalny upominek, który śmiało możesz wręczyć jako prezent na Walentynki lub prezent zaręczynowy. Zwiększ swojej bliskiej osobie poziom szczęścia i podaruj jej moc niepowtarzalnych chwil!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

15 minut

Uczestnicy

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent obejmuje lot widokowy nad Warszawą (15 minut) dla jednej osoby. Prezent realizowany w grupach. Na pokładzie samolotu znajduje się 3 pasażerów + pilot. O rozmieszczeniu pasażerów w samolocie decyduje pilot (rozłożenie masy na pokładzie samolotu). Rezerwacja wyłącznie drogą telefoniczną.


Sprawdź na mapie


Realizacja

IBEX

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 2 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Czarek

Było rewelacyjnie. Super przeżycie. Mimo słabej pogody i wiatru (bujało) Pan pilot profesjonalnie nami się zajął. Zrobił wprowadzenie, wyjaśnił i perfekcyjnie pilotował. Niesamowite przeżycie zobaczyć Warszawę i okolice z góry.

Ewa B-H.

Wspaniały lot, niezwykle inspirujący. Cudowna opieka, świetna komunikacja z pilotką. Skorzystam jeszcze nie raz, zachęcę innych. Po takim locie chce się obdarować takim prezentem innym. Dziękuję.

Marko

Fajna sprawa. Ciekawe przeżycie. Dla tych co mają obawy, nic strasznego...

IWONA K.

Super lot,piękne widoki ,bardzo sympatyczna obsługa.Pozdrawiam

Aneta

Wyjatkowy Prezent to doskonala forma prezentu dla ciebie i twoich najblizszych Jestm bardzo zadowolona z usług

Wyświetlono 5 z 12

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.