Lot Widokowy nad Warszawą (15 min) | Warszawa

5.0 2 Opinie

Lot Widokowy nad Warszawą (15 min) | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Marzysz o przeżyciu fascynującej podróży, której nie sposób zapomnieć? Z pewnością takich wrażeń dostarczy Lot Widokowy nad Warszawą! Ta cudowna przygoda nie tylko uwolni Twoje endorfiny, ale również umożliwi spojrzeć na stolicę z zupełnie odmiennej perspektywy. To doskonały sposób na odkrycie nowych zakątków Warszawy, który gwarantuje świetną zabawę w atmosferze niecodziennych widoków. Nie czekaj, wsiądź na pokład samolotu i śmiało wznieś się ku panoramie Warszawy!

Co otrzymasz w ramach przeżycia?
Otrzymasz szansę odbycia przelotu samolotem nad Warszawą!

Ile trwa realizacja prezentu?
Realizacja prezentu trwa 15 minut.

Czy możesz zająć dowolne miejsce w samolocie?
Nie, decyzję podejmuje pilot w celu prawidłowego rozłożenia masy na pokładzie samolotu.

Lot Widokowy nad Warszawą (15 min) | Warszawa sprawdzi się jako prezent dla osób spragnionych niesamowitych przygód i wrażliwych na piękno otaczającej ich scenerii. To uniwersalny upominek, który śmiało możesz wręczyć jako prezent na Walentynki lub prezent zaręczynowy. Zwiększ swojej bliskiej osobie poziom szczęścia i podaruj jej moc niepowtarzalnych chwil!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

15 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent obejmuje lot widokowy nad Warszawą (15 minut) dla jednej osoby. Prezent realizowany w grupach. Na pokładzie samolotu znajduje się 3 pasażerów + pilot. O rozmieszczeniu pasażerów w samolocie decyduje pilot (rozłożenie masy na pokładzie samolotu). Rezerwacja wyłącznie drogą telefoniczną.


Sprawdź na mapie


Realizacja

IBEX

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 2 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

 

Lot był wspaniały, mógłbym tak latać cały dzień, polecam każdemu 10/10

Leo S.

Doświadczenie mega. Warto skorzystać jeśli nigdy nie miało się okazji czegoś takiego przeżyć.

Czarek

Było rewelacyjnie. Super przeżycie. Mimo słabej pogody i wiatru (bujało) Pan pilot profesjonalnie nami się zajął. Zrobił wprowadzenie, wyjaśnił i perfekcyjnie pilotował. Niesamowite przeżycie zobaczyć Warszawę i okolice z góry.

Ewa B-H.

Wspaniały lot, niezwykle inspirujący. Cudowna opieka, świetna komunikacja z pilotką. Skorzystam jeszcze nie raz, zachęcę innych. Po takim locie chce się obdarować takim prezentem innym. Dziękuję.

Marko

Fajna sprawa. Ciekawe przeżycie. Dla tych co mają obawy, nic strasznego...

Wyświetlono 5 z 14

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.