(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Widokowy Balonem (pon.-pt.) | Wiele Lokalizacji

Zobacz film
0.0 0 Opinii

Lot Widokowy Balonem (pon.-pt.) | Wiele Lokalizacji


10+ miast (Warszawa, Szczecin, Wrocław, Poznań, Opole, Katowice, Kraków, Łódź, Trójmiasto, Olsztyn, Lublin i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

698,99 zł

698,99 zł

O prezencie

Marzysz o niezwykłej przygodzie, która rozpali Twoją wyobraźnię do czerwoności? Uwielbiasz ciekawe spędzanie wolnego czasu, piękne widoki i adrenalinę, pulsującą w żyłach? Zapraszamy na Lot Widokowy Balonem, który odbywa się w wielu lokalizacjach, na terenie całej Polski! Przygotuj się na niespodziewane i nieoczywiste. Zobacz świat z innej perspektywy i przekonaj się, dlaczego lot widokowy balonem jest tak niezwykły. Spełnij swoje marzenia i podbijaj przestworza!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lot Widokowy Balonem dla jednej osoby. Lot możliwy jest od poniedziałku do piątku.


Ile czasu potrwa lot?
Lot potrwa około godziny (w zależności od warunków pogodowych lot może potrwać 15 minut dłużej lub krócej).

Co jeszcze wchodzi w skład prezentu?
Oprócz lotu, w skład prezentu wchodzi również: drobny poczęstunek w miejscu lądowania, lampka szampana, ceremonia chrztu na aeronautę (pasażera statku powietrznego), dyplom poświadczający miejsce lądowania oraz wysokość lotu, transport na miejsce startu, a także zdjęcia z lotu w formie elektronicznej.

Czy można na realizację zabrać dzieci?
Uczestnicy lotu muszą mieć powyżej 6 lat – osoby do 18 roku życia potrzebują opiekuna, który będzie wraz z nimi odbywał lot.

Jak ubrać się na przeżycie?
Na lot najlepiej założyć obuwie sportowe, wiązane (niewskazane są buty na obcasie, klapki czy japonki). Zaleca się również założenie okrycia głowy, ponieważ płomień od palnika emituje dużą ilość ciepła. Ze względu na to, że lądowanie odbywa się w miejscu przygodnym np. pole czy łąka dobrze być ubranym w długie spodnie.

Lot Widokowy Balonem to idealny prezent na emeryturę dla mężczyzny lub kobiety. Okazja, by spełnić marzenia i podziwiać piękno świata z niecodziennej perspektywy, to wyjątkowa przygoda, pozostawiająca cudowne wspomnienia. Wybierz prezent marzeń i przekonaj się, jakie to proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

10+ miast (Warszawa, Szczecin, Wrocław, Poznań, Opole, Katowice, Kraków, Łódź, Trójmiasto, Olsztyn, Lublin i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny strój, dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

ok. 1 h (+/- 15 min)

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające (brak mgieł i opadów) i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Loty odbywają się od poniedziałku do piątku, w grupach, w terminach wyznaczonych przez Wykonawcę. Minimalny wiek uczestnika: 6 lat. Od pasażerów poniżej 16 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnego opiekuna lub jego obecność podczas realizacji prezentu. Maksymalna waga jednego uczestnika to 105 kg (przekroczenie maksymalnej wagi może wiązać się z dodatkowymi opłątami u Wykonawcy). Wykonawca posiada niezbędne zezwolenia na wykonywanie komercyjnych lotów balonem. Dokładne miejsce i termin startu są ustalane podczas rezerwacji z Voucherem. Loty balonem odbywają się przez cały rok.0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 11

Zobacz inne propozycje