Lot Motolotnią | Gliwice

0.0 0 Opinie

Lot Motolotnią | Gliwice


Gliwice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,00 zł

149,00 zł

O prezencie

Uwielbiasz bujać w obłokach? Od dzisiaj niech marzenia staną się rzeczywistością. Wybierz się na Lot Motolotnią i przeżyj podniebną przygodę swojego życia. Wzbij się na odpowiednią wysokość, poczuj powiew wolności i podziwiaj piękne widoki okolicy z lotu ptaka. To ekstremalne doświadczenie jest nie tylko sposobem na niezapomniane emocje, adrenalinę oraz radość, ale również jest możliwością na odkrycie w sobie nowej pasji. Odważ się zatem na Lot Motolotnią i podaruj sobie i innym chwilę szczęścia.

Co obejmuje prezent?
Lot Motolotnią w tandemie oraz krótkie szkolenie.

Ile trwa realizacja prezentu?
Na realizację należy zarezerwować około 20 minut, natomiast sam lot trwa 10 minut.

Czy istnieją ograniczenia wiekowe?
Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna bądź rodzica.

Czy istnieją ograniczenia wagowe?
Tak, maksymalna waga uczestnika to 110kg.

Lot Motolotnią | Gliwice to oryginalny upominek dla fascynatów podniebnych wrażeń.  Z pewnością dostarczy wiele radości, niezapomnianych widoków. Podarunek w postaci Vouchera idealnie sprawdzi się jako prezent na urodziny, podarunek dla ukochanego, mężczyzny czy kobiety. Podaruj swoim bliskim niepowtarzalną przygodę.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

10 minut

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od kwietnia do października.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 12 lat, od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna. Maksymalna waga: 110 kg. Uczestnik nie może być pod wpływem środków odurzających. Istnieje możliwość wykupienia filmowania bezpośrednio u Wykonawcy.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Escapador

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Tomasz F.

Bardzo dobra komunikacja z organizatorem lotu. Umawianie się za pomocą aplikacji - super. Pan pilot bardzo sympatyczny. A sam lot? Super zabawa, szczególnie w trakcie akrobacji powietrznych dół-góra. Bardzo dziękuję, będę polecał zarówno Państwa portal wymarzonyprezent.pl, jak i motolotnię.

Adam J.

Super sprawa polecam każdemu.

EDWARD L.

Wrażenia po locie motolotnią były wspaniałe. Piękne były(akrobacje):góra,dół,lewo,prawo. nie mówiąc już o widokach z góry. Jednym słowem, piękna sprawa.

Katarzyna W.

Jesli bede chciala powtorzyc lot to z pewnoscia tylko u tego Pana

Monika

Super przeżycie! Bardzo polecam!

Wyświetlono 5 z 21

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.