Lot Widokowy Balonem (pon.-nd.) | Wiele Lokalizacji

Promocja Zobacz film
5.0 9 Opinii

Lot Widokowy Balonem (pon.-nd.) | Wiele Lokalizacji


Wiele lokalizacji na terenie kraju
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

799,00 zł 899,00 zł -11% Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 899,00 zł

799,00 zł -%
899,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 899,00 zł

O prezencie

Latanie od wieków wywoływało zachwyt. Od początku ludzkości marzyliśmy o tym, aby upodobnić się do ptaków. Pierwsze loty balonem towarzyszą naszej cywilizacji od początku XVIII wieku. Teraz, taka okazja jest na wyciągnięcie ręki! Lot Widokowy Balonem pozwoli zobaczyć Ci świat z zupełnie innej perspektywy. Chwyć za aparat, wskakuj do gondoli i wybierz się w niezapomnianą podróż w przestworzach. Doświadcz widoków przepięknej panoramy rozciągającej się kilkaset metrów pod Tobą. To, co zobaczysz z pokładu tego powietrznego statku, zachwyci Twoje oczy...To nie jest sen! Uwiecznij na fotografiach te wyjątkowe, zapierające dech w piersiach, chwile. Oderwij się od codzienności i rozpocznij prawdziwe "bujanie w obłokach", które od tego momentu nabierze zupełnie innego znaczenia. Zachwyć się wynalazkiem braci Montgolfier! Wysokich lotów!


Co zawiera prezent?

Prezent obejmuje Lot Widokowy Balonem dla jednej osoby. Lot możliwy jest we wszystkie dni tygodnia, weekendy oraz święta.

Ile czasu potrwa lot?
Lot potrwa około godziny (w zależności od warunków pogodowych lot może potrwać 15 minut dłużej lub krócej).

Co jeszcze wchodzi w skład prezentu?
Oprócz lotu, w skład prezentu wchodzi również: drobny poczęstunek w miejscu lądowania, lampka szampana, ceremonia chrztu na aeronautę (pasażera statku powietrznego), dyplom poświadczający miejsce lądowania oraz wysokość lotu, transport na miejsce startu, a także zdjęcia z lotu w formie elektronicznej.

Czy można na realizację zabrać dzieci?
Uczestnicy lotu muszą mieć powyżej 6 lat – osoby do 18 roku życia potrzebują opiekuna, który będzie wraz z nimi odbywał lot.

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu balonem?
W locie nie mogą brać udziału kobiety w ciąży oraz osoby pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

Czy na realizację można zabrać znajomych?
Voucher dedykowany jest dla jednej osoby, realizację w większej grupie należy ustalić bezpośrednio z Wykonawcą, wówczas należy wnieść również dodatkowe opłaty za kolejnych uczestników lotu.

Jak ubrać się na realizację?
Na lot najlepiej założyć obuwie sportowe, wiązane (niewskazane są buty na obcasie, klapki czy japonki). Zaleca się również założenie okrycia głowy, ponieważ płomień od palnika emituje dużą ilość ciepła. Ze względu na to, że lądowanie odbywa się w miejscu przygodnym np. pole czy łąka dobrze być ubranym w długie spodnie.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Lot balonem – czy warto? Wrażenia i bezpieczeństwo.

Lot Widokowy Balonem sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent na urodziny, prezent na Dzień Kobiet

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla amatora powietrznych wrażeń? Nie wiesz, co kupić dla Przyjaciela, Siostry lub Brata? Podaruj niezwykły Lot Widokowy Balonem! Ten niesamowity prezent sprawdzi się na każdą okazję, na Urodziny, Święta lub Mikołajki. Wręcz bliskiej Ci osobie ten wyjątkowy voucher i ciesz się z nimi ich radością! Nie zastanawiaj się dłużej - zdecyduj się już dziś!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wiele lokalizacji na terenie kraju

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny strój, dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

ok. 1 h (+/- 15 min)

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające (brak mgieł i opadów) i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Realizacja możliwa przez cały tydzień, także w soboty i niedziele oraz święta. Minimalny wiek uczestnika: 6 lat. Od pasażerów poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnego opiekuna lub jego obecność podczas realizacji prezentu. Maksymalna waga jednego uczestnika to 105 kg.5.0 9 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 11

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.