Lot Balonem dla Dwóch Osób | Warszawa

0.0 0 Opinii

Lot Balonem dla Dwóch Osób | Warszawa


Warszawa (okolice)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1399,00 zł

1399,00 zł

O prezencie

Co powiecie na powietrzny spacer nad stolicą Polski? Podczas Lotu Balonem dla Dwóch Osób będziecie mieli możliwość podziwiania naprawdę niecodziennych widoków. Oglądajcie okolice Warszawy z lotu ptaka, a być może odkryjecie nowe nieznane Wam dotąd piękno największego miasta w Polsce i zakochacie się w nim na nowo. Takie przeżycie, na długi czas zapadnie Wam w pamięci. Wybierzcie piękny dzień i wykorzystajcie tę niepowtarzalną okazję!

Kiedy odbywają się loty?

Loty balonem obywają się przeważnie chwilę po wschodzie słońca lub chwilę przed zachodem słońca, ponieważ wtedy panują najbardziej dogodne warunki pogodowe.

W jakich warunkach pogodowych może odbyć się lot?

Lot Balonem może się odbyć jeśli szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku.

Czy wykonawca zapewnia transport na miejsce realizacji oraz po zakończonym locie?

Tak, wykonawca zapewnia transport z miejsca zbiórki na miejsce startu, a po całej realizacji odwozi wszystkie osoby na wcześniejsze miejsce zbiórki. 

Lot Balonem dla Dwóch Osób | Warszawa to wyjątkowy prezent dla pary zakochanych lub przyjaciół. Taka podniebna przygoda, to przeżycie, które robi ogromne wrażenie na każdym – niezależnie od wieku. Dlatego sprawdzi się zarówno jako prezent dla rodziców, jak ciekawy pomysł na prezent na Dzień Dziecka.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny, wygodny strój dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

Czas realizacji wraz z napełnianiem balonu przed startem i pakowaniem balonu po wylądowaniu to około 3 godziny. Sam lot trwa 1 godzinę

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Loty odbywają się na przestrzeni całego roku przy sprzyjających warunkach atmosferycznych (brak opadów i silnego wiatru).

Ważne informacje

Realizacja prezentu w grupach 3-4 osobowych. Minimalny wiek uczestnika prezentu to 5 lat. Osobie niepełnoletniej musi towarzyszyć pełnoletni opiekun. W przypadku wagi uczestnika powyżej 100 kg należy poinformować o tym przed realizacją wykonawcę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aeronauta

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Alicja K.

Polecam To był wspaniały poranek. Organizacja była na najwyższym poziomie

Dariusz W.

Panowie w każdym calu profesjonalni, widoki przepiękne polecam wszystkim, pozdrawiam.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.