Lot Balonem dla Dwóch Osób | Warszawa

0.0 0 Opinie

Lot Balonem dla Dwóch Osób | Warszawa


Warszawa (okolice)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1399,00 zł

1399,00 zł

O prezencie

Co powiecie na powietrzny spacer nad stolicą Polski? Podczas Lotu Balonem dla Dwóch Osób będziecie mieli możliwość podziwiania naprawdę niecodziennych widoków. Oglądajcie okolice Warszawy z lotu ptaka, a być może odkryjecie nowe nieznane Wam dotąd piękno największego miasta w Polsce i zakochacie się w nim na nowo. Takie przeżycie, na długi czas zapadnie Wam w pamięci. Wybierzcie piękny dzień i wykorzystajcie tę niepowtarzalną okazję!

Kiedy odbywają się loty?

Loty balonem obywają się przeważnie chwilę po wschodzie słońca lub chwilę przed zachodem słońca, ponieważ wtedy panują najbardziej dogodne warunki pogodowe.

W jakich warunkach pogodowych może odbyć się lot?

Lot Balonem może się odbyć jeśli szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku.

Czy wykonawca zapewnia transport na miejsce realizacji oraz po zakończonym locie?

Tak, wykonawca zapewnia transport z miejsca zbiórki na miejsce startu, a po całej realizacji odwozi wszystkie osoby na wcześniejsze miejsce zbiórki. 

Lot Balonem dla Dwóch Osób | Warszawa to wyjątkowy prezent dla pary zakochanych lub przyjaciół. Taka podniebna przygoda, to przeżycie, które robi ogromne wrażenie na każdym – niezależnie od wieku. Dlatego sprawdzi się zarówno jako prezent dla rodziców, jak ciekawy pomysł na prezent na Dzień Dziecka.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny, wygodny strój dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

Czas realizacji wraz z napełnianiem balonu przed startem i pakowaniem balonu po wylądowaniu to około 3 godziny. Sam lot trwa 1 godzinę

Uczestnicy

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Loty odbywają się na przestrzeni całego roku przy sprzyjających warunkach atmosferycznych (brak opadów i silnego wiatru).

Ważne informacje

Realizacja prezentu w grupach 3-4 osobowych. Minimalny wiek uczestnika prezentu to 5 lat. Osobie niepełnoletniej musi towarzyszyć pełnoletni opiekun. W przypadku wagi uczestnika powyżej 100 kg należy poinformować o tym przed realizacją wykonawcę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aeronauta

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Dariusz W.

Panowie w każdym calu profesjonalni, widoki przepiękne polecam wszystkim, pozdrawiam.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.