Lot Zapoznawczy Samolotem Cessna 172 dla Znajomych | Poznań (okolice)

1 rok ważności
5.0 1 Opinii

Lot Zapoznawczy Samolotem Cessna 172 dla Znajomych | Poznań (okolice)


Poznań, Gądki
1-3 os.
Voucher ważny do: 2024-11-29
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

860,00 zł

860,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Lubicie czasem pobujać w obłokach? Przed Wami beztroskie chwile w niebie w najlepszym towarzystwie pod słońcem! Wskakujcie na pokład samolotu Cessna 172 i stwórzcie najpiękniejsze wspólne wspomnienia. Zapierające dech w piersiach widoki zapewnią każdemu z Was gęsią skórkę, a świadomość unoszenia się wysoko nad ziemią wyzwoli w Was wiele silnych emocji. Przekonajcie się, jak wygląda Poznań z lotu ptaka i poczujcie smak prawdziwej wolności!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje lot zapoznawczy samolotem Cessna 172 dla 3 osób trwający 30 minut.

Gdzie odbywa się lot?
Lot odbywa się w okolicach Poznania w bezpośrednim sąsiedztwie wojskowego lotniska Krzesiny. Samolot startuje i ląduje na lotnisku Żerniki.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak. W takich sytuacjach wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych.

Czy podczas lotu można wykonywać zdjęcia?
Naturalnie! Zachęcamy do utrwalenia wspomnień, by móc cieszyć się widokami znacznie dłużej.

Czy wiesz, że...
Cessna 172 to czteromiejscowy samolot szkolno-treningowy produkowany w Stanach Zjednoczonych. Zasięg samolotu wynosi 1185 km, a jego prędkość przelotowa to 226 km/h.

Lot Zapoznawczy Samolotem Cessna 172 dla Znajomych sprawdzi się jako:
prezent dla znajomych, podarunek dla rodziny, prezent świąteczny

Szukasz prezentu dla znajomych z pracy? A może chcesz spędzić rodzinny czas w oryginalny sposób? Wspólny lot samolotem to świetny pomysł na prezent świąteczny, jak i okazja do budowania wspólnych wspomnień. Każdy będzie zachwycony oderwaniem się od przyziemnych spraw, a elegancki voucher będzie pięknie prezentował się pod choinką!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Gądki

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny ubiór oraz okulary przeciwsłoneczne.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1-3 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym

Ważne informacje

Pogoda oraz ruch lotniczy mogą uniemożliwić realizację lotu. Decyzję podejmuje wykonawca. Airport Biernat zastrzega sobie prawo do zmiany terminu oraz godziny lotu z przyczyn od niego niezależnych. Wówczas zostanie ustalony nowy termin lotu z klientem. Airport Biernat zastrzega sobie również prawo do odmowy wykonania lotu w przypadku przekroczenia w danym locie dopuszczalnej całkowitej masy samolotu do startu. Wykonywanie zdjęć jest dozwolone. Maksymalna waga uczestnika 140kg. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna lub obecność jednego z nich podczas realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Airport Biernat

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Marcin W.

Prezent wręczony dziadkowi z okazji 80 urodzin. Wrażenia nieporównywalnie lepsze niż w przypadku zwykłego samolotu pasażerskiego. Dziadkowie wniebowzięci- dosłownie i w przenośni

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.