(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Motolotnią | Jura Krakowsko-Częstochowska

4.9 52 Opinii

Lot Motolotnią | Jura Krakowsko-Częstochowska


Jura Krakowsko-Częstochowska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

368,99 zł

368,99 zł

O prezencie

Lubisz spędzać czas w odlotowy sposób? Lot Motolotnią jest doświadczeniem, które zapisuje się w pamięci na zawsze. Nie da się go porównać do podróży w komfortowej kabinie samolotu. W tym przypadku, żadna szyba nie odzieli Cię od ogromnych przestrzeni. Przy odrobinie szczęścia będziesz mieć chmury na wyciągnięcie ręki. Tego typu wyprawa po niebie to przygoda, którą każdy powinien przeżyć chociaż raz w życiu. Dodaj ją do kolekcji swoich wspomnień!

Czym się różni motolotnia, motoparalotnia i paralotnia?
Motolotnia i motoparalotnia mają napęd silnikowy. Paralotnia napędzana jest jedynie prądami powietrznymi (lot na czaszy podobnej do spadochronu).

Ile czasu będzie trwał lot?
Lot trwa 15-20 minut. Przed lotem pilot przeprowadzi krótkie szkolenie z zakresu bezpieczeństwa oraz sposobu zachowania i komunikacji w powietrzu.

Kto będzie sterował paralotnią?
Doświadczony pilot, który posiada dokumenty uprawniające do wykonywania lotów pasażerskich.

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu?
Przeciwwskazaniami do realizowania lotu są wszelkiego rodzaju choroby serca, choroby umysłowe i epilepsja. Jeżeli osoba, która chciałaby wziąć udział w locie ma jakiekolwiek wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, należy wcześniej skonsultować się ze swoim lekarzem.

Jaki jest minimalny wiek?
Minimalny wiek uczestnika to 10 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana pisemna zgoda rodziców.

Czy są jakieś ograniczenia wagowe?
Tak, maksymalna waga uczestnika to 100 kg.

Lot Motolotnią | Jura Krakowsko-Częstochowska ten oryginalny prezent przyniesie dużo radości wszystkim osobom lubiącym emocje. Głowisz się nad tym, jaki prezent na urodziny wybrać dla swojego męża? Z pewnością voucher prezentowy sprawdzi się jako niespodzianka dla miłośników podniebnych przygód. 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Jura Krakowsko-Częstochowska

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

15-20 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Maksymalna waga uczestnika to 100 kg, maksymalny wzrost uczestnika to 200 cm. Minimalny wiek uczestnika to 10 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą znajdować się pod opieką rodziców. Wymagana rezerwacja telefoniczna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Motolotnia Aviator

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.9 52 Opinii

M

Ciekawe przeżycie! Nigdy wcześniej nie próbowałam, więc nie wiedziałam, czego się spodziewać. Cieszę się, że się odważyłam. Jak na pierwszy raz, 15 minut w zupełności wystarczy :) Na miejscu kask, i bluza, na wypadek braku własnej (ja byłam we wiatrówce). Loty zależą od pogody, więc trzeba dzwonić dzień albo dwa dni przed wybraną datą. Obsługa miła, realizacja prezentu szybko i na temat. Polecam!

Czesław T.

Super atrakcja. Polecam.

Patrycja

Niesamowite wrażenia :)

Wojciech

Super. Wrażenia niezapomniane. Profesjonalna obsługa.

Adam D.

Świetne widoki, profesjonalna obsługa, polecam każdemu taki prezent.

Wyświetlono 5 z 32

Zobacz inne propozycje