Lot Balonem nad Krakowem dla Rodziny | Kraków

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Lot Balonem nad Krakowem dla Rodziny | Kraków


Kraków
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,00 zł

179,00 zł

O prezencie

Lot Balonem nad Krakowem dla Rodziny to doskonała okazja, aby przeżyć niesamowitą przygodę na wysokości! Dodajcie do klasycznego zwiedzania nutkę fantazji i pokażcie swoim dzieciom świat z perspektywy ptaka! Zapierające dech w piersiach widoki oraz wspaniała architektura urokliwego Krakowa sprawią, iż będzie to wycieczka, którą będziecie wspominać latami!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot balonem na uwięzi, dla maksymalnie czterech osób (2 dzieci i 2 osoby dorosłe). Czas trwania lotu - min. 10 min.

Jaka jest przeciętna wysokość lotu?
Przeciętna wysokość lotu wynosi 150 metrów.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 4 lata, dzieci do 9 lat mogą skorzystać z prezentu wyłącznie pod opieką dorosłego opiekuna.

W jakich dniach odbywają się loty?
Loty odbywają się przez cały tydzień.

Lot Balonem z Panoramą Krakowa dla Rodziny sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent świąteczny, prezent urodzinowy.

Szukasz prezentu, który zadowoli i małych, i dużych? Lot Balonem nad Krakowem dla Rodziny doskonale sprawdzi się jako upominek dla rodziców bądź dziadków! Niesamowite przeżycia sprawią, iż będzie to idealny podarunek świąteczny lub urodzinowy! Doceni go każdy, bez względu na wiek czy płeć!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny strój, dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

Minimum 10 minut

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Loty odbywają się przez cały rok. Przed przyjściem na lądowisko należy sprawdzić komunikat pogodowy na stronie Wykonawcy. Loty odbywają się tylko w odpowiednich warunkach meteorologicznych i mogą być przerwane bez uprzedzenia z powodu nagłej zmiany warunków atmosferycznych.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje Lot Balonem dla maksymalnie 2 osób dorosłych i 2 dzieci. Realizacja prezentu możliwa przez 7 dni w tygodniu w godzinach wykonywania operacji lotniczych. Balon wykonuje loty na uwięzi. Przeciętna wysokość lotu to około 150 m. Loty odbywają się w grupach. Loty odbywają się bez wcześniejszej rezerwacji. Przed realizacją należy sprawdzić prognozowane warunki meteo - nie wcześniej, niż 2 dni przed planowanym lotem. Przed samym przyjściem na lądowisko należy obowiązkowo ponownie sprawdzić komunikat pogodowy na stronie Wykonawcy: http://balonwidokowy.pl/komunikat/ Osoby realizujące voucher akceptują regulamin Wykonawcy. Minimalny wiek uczestnika: 4 lata. Dzieci do 9 lat mogą skorzystać z prezentu wyłącznie pod opieką dorosłego opiekuna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Balon Widokowy

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.