Lot Widokowy Cessna 152 (60 minut) | Poznań

1 2 3 4 5 (1)
Poznań (Kobylnica)
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Niebo to Twoja pasja? Zazdrościsz ptakom umiejętności lotu? Nie możemy podarować Ci skrzydeł, za to lot samolotem Cessna 152 z pewnością przybliży Cię do chmur! Przygotuj się na przygodę swojego życia. Wejdź do kabiny pilota, zapoznaj się ze wszystkimi przyrządami pomiarowymi, zapnij pasy i doświadcz przyjemności płynącej z lotu! Ogromne emocje i adrenalina tuż przed startem zamienią się w fascynację i euforię po oderwaniu się od ziemi. Widok świata z lotu ptaka zapadnie Ci w pamięć na długo. Pilot i maszyna czekają już tylko na Ciebie! Ruszaj na podbój przestworzy i poznaj swoją nowa pasję!

Realizując prezent:

  • Zapoznasz się z wyposażeniem samolotu,
  • Pilot będzie komentował wskazania przyrządów,
  • Odbędziesz godzinny lot.

Nie wiesz jaki prezent na gwiazdkę sprawi największa radość bliskiej Ci osobie? Z pewnością będzie to przeżycie! Lot Widokowy nad Poznaniem to świetny podarunek dla każdego, niezależnie od wieku! Jesteśmy przekonani, że sprawi ogromną frajdę i sprawdzi się jako prezent dla Mamy, Taty, Dziadka, Babci, Syna, czy też Córki. Nie masz pomysłu na prezent na Boże Narodzenie lub urodziny?    Z chęcią Ci pomożemy!

Miejsce realizacji

Poznań (Kobylnica)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 12 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana pisemna zgoda rodziców). Maksymalna waga uczestnika to 105 kg. Trasę przelotu można wyznaczyć w porozumieniu z pilotem.
Możliwe jest zlecenie wykoniania filmu z lotu za dodatkową opłatą.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.