Lot Widokowy Szybowcem | Kraków

5.0 9 Opinii

Lot Widokowy Szybowcem | Kraków


Kraków - Lotnisko Pobiednik Wielki
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

374,99 zł

374,99 zł

O prezencie

Marzysz o tym, aby wyjątkowo spędzić czas? Przytrafiła Ci się niecodzienna okazja - Lot Widokowy Szybowcem! Czeka Cię niezwykłe przeżycie – najpierw szybkie wznoszenie na kilkaset metrów na wyciągarce, a potem spokojne płynięcie, podczas którego będziesz mieć okazję do podziwiania przepięknych widoków z góry. To doświadczenie niewątpliwie sprawi, że pokochasz latanie. Przeżyj ekscytującą podniebną przygodę!

Co obejmuje prezent?
Lot Widokowy Szybowcem w pięknej okolicy Krakowa! Lot odbywa się pod okiem doświadczonych pilotów-instruktorów Aeroklubu.

Jak wygląda realizacja?
Lot realizowany jest za wyciągarką, dzięki czemu szybowiec może wzbić się na wysokość nawet 400 metrów. Lot szybowcem to niezapomniane przeżycia - przeciążenia przy starcie, porywcze wznoszenia oraz cisza podczas swobodnego lotu dająca możliwość delektowania się widokami. Przed lotem instruktor odpowie na wszystkie pytania, omówiony zostanie przebieg lotu, a uczestnik zostanie przeszkolony, aby cały lot przebiegł bezpiecznie.

Jakim szybowcem realizowany jest lot?
Lot realizowany jest szybowcem typu Bocian lub Puchacz.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Oferta przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Jaka jest maksymalna waga?
Waga pasażera musi mieścić się w przedziale od 50 do 100 kg.

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu?
Przeciwwskazaniami do wykonania lotu są poważne choroby krążenia, choroby neurologiczne, choroby psychiczne, niepełnosprawność psychoruchowa, padaczka, choroba lokomocyjna, aerofobia, choroby uszu, infekcja górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok.

Bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz dobra zabawa gwarantowane!

Lot Widokowy Szybowcem | Kraków to wymarzony prezent dla każdego. Chcesz podarować bliskiej osobie oryginalny prezent, który będzie gwarancją niezwykłych przeżyć i wyjątkowych wspomnień? Wręczając taki podarunek z okazji urodzin, masz pewność, że obdarowujesz jubilata czymś naprawdę niezwykłym – nowym wspaniałym doświadczeniem


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków - Lotnisko Pobiednik Wielki

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 20 min. Sam lot trwa 5-10 min. w zależności od panujących warunków pogodowych.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Lot realizowany jest na szybowcu Bocian lub Puchacz. Start za wyciągarką na wysokość ok. 200-400m. Prezent przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia. Waga pasażera musi mieścić się w przedziale od 50 do 100 kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aeroklub Krakowski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 9 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Marek

Fantastyczny prezent :) Miła obsługa, świetna atmosfera, niezapomniane przeżycia :)

Mariusz M.

Wszystko ok tylko wszystko szybko,szybko i lot za krotk Brak możliwości montowania kamer typu gopro np na skrzydle lub w kabinie jak w innych aeroklubach .Polecam wrażenia są wielkie

Karina

Super przeżycie, moment wyciągania szybowca daje super kopa adrenaliny a potem tylko czysta poezja szybowania podczas którego nie opuszcza Cię wrażenia WOLNOŚCI. Polecam każdemu.

Barbara

Przeżycie niesamowite polecam wszystkim

Anna M.

Fajne przeżycie Dużą troska organizatorów o to by lot doszedł do skutku pomimo bardzo zmiennych warunków pogodowych

Wyświetlono 5 z 18

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.