Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Dwojga | Flyspot | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (0)
Warszawa (okolice), Katowice
2 os.

489 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Człowiek od zawsze marzył o lataniu. Na szczęście nowoczesna technologia przychodzi z pomocą! Wystarczy wejść do tunelu aerodynamicznego i przygotować się na niesamowite emocje. Strumień powietrza, dochodzący do prędkości ponad 200 kilometrów na godzinę, ma moc pozwalającą pokonać siłę grawitacji. Stańcie na specjalnej platformie i doświadczcie przyjemności płynącej ze swobodnego lotu. Połóżcie się na fali powietrza lub spróbujcie wykonać proste ewolucje - tutaj nie ogranicza Was żadna lina! Już nie musicie wyjeżdżać i wsiadać na pokład samolotu, aby przekonać się na własnej skórze, jakie emocje towarzyszą skoczkom spadochronowym. Jesteście gotowi na swobodny lot we Flyspot?

Co obejmuje prezent?

Przed lotem na uczestników czeka szkolenie, a następnie 2 loty po 1,5 minuty dla każdej z osób. Na koniec można zgrać film z lotu na pendrive. Nie zapomnij zabrać go z domu.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do lotu w tunelu aerodynamicznym?

Istnieje ograniczenie wagowe do 130 kg. Nie zaleca się korzystania z tunelu kobietom w ciąży oraz osobom po kontuzji kręgosłupa lub barku.

W co należy się ubrać?

Na miejscu zostaną dla Was dobrane odpowiednie kombinezony oraz kaski wraz z goglami. Zaleca się zabranie ze sobą wygodnego, sportowego obuwia na zmianę.

Czy w tunelu mogą latać dzieci?

Tak, w tunelu mogą latać dzieci od 3 roku życia.

Czy wiesz, że…

Tunele powietrzne nie służą jedynie do testowania aerodynamiki maszyn. Jeżeli strumień powietrza skieruje się bezpośrednio w górę, to przy odpowiedniej mocy zrównoważy on siłę grawitacji. Dzięki temu można w nim latać!

Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Dwojga sprawdzi się jako:

prezent dla pary, upominek dla rodziców, prezent na urodziny

Szukasz ciekawego prezentu dla pary na Święta? Podaruj jej Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Dwojga, a tym samym pakiet niesamowitych emocji. Niech osobiście przekonają się o tym, jakie uczucie towarzyszy dryfowaniu w kosmosie. Niewątpliwie taki podarunek zachwyci również Twoich rodziców. To idealny prezent dla wszystkich poszukiwaczy dobrych wrażeń! Obdaruj swoich bliskich nieziemską zabawą!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice), Katowice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 2 loty po 90 sekund każdy dla każdej z obdarowanych osób (w sumie 3 minuty dla każdego). Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed wybraną godziną. Warunkiem realizacji jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego. W tunelu może przebywać tylko jedna osoba, loty odbywają się po sobie. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na własnego pendrive'a. Uwaga, zmiana terminu realizacji potwierdzonej rezerwacji jest dodatkowo płatna według cennika Partnera.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.