Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje i zamówienia: 22 66 88 272
pon - pt. 9.00 - 19.00 sobota: 10.00 - 17.00

Lot Samolotem Cessna 177 (15 minut)

(5)
Lokalizacja
Lotnisko Modlin lub Warszawa-Babice
Uczestnicy
1
Sezon
Całoroczny
Ważność
12 Miesięcy

Sprawdź inne propozycje wykonawcy:

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

NOWOŚĆ !

Jesteś miłośnikiem podniebnych przygód? Lot samolotem sprawia Ci ogromną frajdę? Czeka Cię niecodzienne doświadczenie - niesamowity lot widokowy wyjątkowym samolotem Cessna 177. Unieś się wysoko nad ziemię i podziwiaj piękne widoki. Warszawa z perspektywy lotu ptaka z pewnością wygląda zupełnie inaczej! Pozwól, aby Ciebie również urzekła panorama stolicy. A może zdecydujesz się na lot nad historyczną fortyfikacją w Modlinie? 15-minutowy lot z pewnością Cię zachwyci! Gotowy na niesamowitą przygodę?

Prezent obejmuje:

  • 15-minutowy lot widokowy,
  • Możliwość uzgodnienia z wykonawcą miejsca startu - Lotnisko Modlin lub Lotnisko Warszawa Babice,
  • Opiekę doświadczonego pilota,
  • Niezapomniane wrażenia!

Szukasz ciekawych propozycji na prezent dla miłośnika podniebnych przygód? Zastanawiasz się co sprawi radość bliskiej osobie? Wybierz voucher prezentowy na Lot Widokowy Samolotem Cessna 177! To doskonała propozycja na prezent dla kobiety, bądź mężczyzny. Wybierz niebanalny podarunek na urodziny, Dzień Ojca lub Dzień Chłopaka. Ten fajny prezent z pewnością przypadnie do gustu osobie obdarowanej! Pomysł na prezent pod choinkę nie przychodzi Ci do głowy? Zdaj się na ekspertów w dziedzinie podarunków i wybieraj spośród najlepszych ofert.

Miejsce realizacji

Lotnisko Modlin lub Warszawa-Babice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

15 minut.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Lot realizowany jest samolotem Cessna 177. Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność opiekuna prawnego podczas realizacji. Przed realizacją należy okazać dokument tożsamości. Maksymalna waga uczestnika to około 120 kg, ale waga wszystkich 3 uczestników nie może przekroczyć 210 kg.


Aby lot się odbył konieczne jest skompletowanie pasażerów, którzy zajmą pozostałe dwa miejsca. W związku z tym, realizacja vouchera może wiązać się z dłuższym oczekiwaniem niż w przypadku pozostałych voucherów oraz z obecnością na pokładzie innych pasażerów.

Wpisz mail, zobacz Voucher

 
Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje