Pomysły na oryginalne prezenty pod choinkę

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W telewizji, internecie czy w innych środkach przekazu pojawia się coraz więcej reklam świątecznych. Mnóstwo inspiracji prezentowych, czuć wszędzie, że ten piękny czas przed nami. Czy znów się zastanawiasz nad podarowaniem czegoś materialnego? Kolejny kubek, jakiś nowy sprzęt elektroniczny, karta do popularnej sieci odzieżowej? Rok 2020 był dla wszystkich niewyobrażalnym zaskoczeniem, dlatego tu znajdziesz sposoby na to, by jak najbardziej zaskoczyć swoich bliskich i wybrać dla nich oryginalny prezent na święta.

Para je kolację, obok przystrojona choinka i ozdoby świąteczne. Domowe zacisze i oryginalne prezenty na święta.
Święta to okazja, by wręczyć niezwykły prezent bliskim!

Ostrożnie do celu – pomysł na oryginalny świąteczny prezent dla przyjaciół!

Jednym z najmłodszych sportów na świecie jest rzucanie siekierami. Powstał on w 2006 roku z inicjatywy założyciela Matta Wilsona. Obecnie sport posiada dwie popularne ligi zawodów i jego rozgrywki odbywają się w wielu krajach Europy i Ameryce. Chcesz zapewnić sobie i swoim bliskim uczestnictwo w takiej aktywności? Nic prostszego! Kupując Voucher na Rzucanie Siekierami do Celu, doświadczysz treningu tej dyscypliny pod okiem specjalistów i będziesz mógł przez 1,5 godziny doskonalić nowo nabyte umiejętności! Czy to nie jest dobry pomysł na świąteczną integrację z przyjaciółmi?

Tej nocy nie zaśniesz – niezwykły prezent dla pary!

Propozycja dla miłośników przygody? Żaden problem. Tylko warunek jest jeden, nie można się wiercić podczas snu! Ekstremalna Noc na Skale dla Dwojga to jedno z tych przeżyć, które pamięta się do końca życia. Jest to noc spędzona w specjalistycznym, biwakowym namiocie, używanym podczas wędrówek na najwyższe skalne szczyty. Podczas tego wydarzenia zdobywa się również wiedzę na temat używania profesjonalnego, wspinaczkowego sprzętu oraz zjazdów na linie. Czy można w ogóle zasnąć, gdy ma się wokoło spektakularne widoki na piękno Doliny Będkowskiej?

Przygoda tuż przy Bałtyku

Ludzie zasadniczo dzielą się na dwa typy: tych, którzy kochają morską bryzę i tych, dla których najpiękniejsze są górskie widoki. Jeśli zaliczamy się do pierwszej grupy, często zdarza się, że wybieramy jako kierunek wyprawy którąś z miejscowości kurortowych bądź wszystkim znane Trójmiasto. A może warto odkryć piękno Bałtyku, którego wcześniej nie widzieliśmy? Jazda Psim Zaprzęgiem Brzegiem Bałtyku umożliwia to! Wyprawa takim zaprzęgiem, trwająca 3,5 godziny, sprawi, że nie będziesz mógł oderwać wzroku od otaczających Cię widoków i rozgrzejesz się ciepłem serwowanej podczas przeżycia herbaty! Poczujesz się jak Dziadek Mróz, który też porusza się zwierzęcym zaprzęgiem.

Łososiowy zawrót głowy – prezent dla Ciebie i przyjaciół

Jak na ryby to tylko z przyjaciółmi! Może warto zostawić lokalny stawik czy jezioro, zebrać ekipę przyjaciół i pojechać nad Morze Bałtyckie łowić… łososie? Jak wiadomo to nie są małe rybki, niektóre z łososi mają ponad 150 centymetrów długości i ważą ponad 30 kilo! Jak sobie z takimi osobnikami poradzić? Z pomocą przychodzą nam specjaliści od Wyprawy Wędkarskiej na Łososie dla Przyjaciół. Podczas tego 10 godzinnego rejsu dowiecie się, jak łowić łososie, a złowione zdobycze będziecie mogli skosztować i zabrać do domu. Przede wszystkim będzie to jednak okazja do wspólnej zabawy i zobaczenia, jak wygląda życie wśród morskich mieszkańców Bałtyku. Gotowi, by zaśpiewać z Vaianą „Pół kroku stąd”?

Życie jest tylko jedno, dlatego warto przeżyć jak najwięcej chwil, które będziemy pamiętać aż do końca naszych dni. Dzięki tym oryginalnym propozycjom, możesz sprawić, by życie bliskiej Ci osoby było naprawdę wyjątkowe. Poznaj więcej propozycji przeżyć, korzystając z naszej strony internetowej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *