(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Wyprawa Wędkarska na Belony | Hel

5.0 1 Opinii

Wyprawa Wędkarska na Belony | Hel


Hel
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

319,00 zł

319,00 zł

O prezencie

Jesteś zapalonym wędkarzem? Marzysz o nowym wyzwaniu i wędkowaniu w nowych rejonach? Zapraszamy na wspaniałą przygodę jaką jest Wyprawa Wędkarska na Belony! Te wyjątkowo smaczne ryby możesz łowić z pokładu wygodnej łodzi. Ryby łowione są na spinning i trolling, od połowy maja do końca czerwca. 8-godzinna wyprawa na drapieżniki to okazja, by sprawdzić swoje wędkarskie umiejętności i wyznaczyć sobie nowe, atrakcyjne wyzwania. Przeżyj wspaniałą, wędkarską przygodę nad morzem i zostań królem polowania na belony!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wyprawę wędkarską na belony, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa wyprawa?
Wędkowanie potrwa około 6 godzin.

Co muszę zabrać ze sobą?
Osoba obdarowana musi posiadać swój własny prowiant oraz sprzęt wędkarski (istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu od organizatora).

W jakich miesiącach łowi się belony?
Belony łowimy w maju i czerwcu.

Jaką łodzią popłyniemy łowić belony?
Organizator oferuje jedną z łodzi: Atlantic Adventure 660 cm.

Czy wiesz, że..
Belona to drapieżna ryba, która poluje jak żadna inna. Najpierw podpływa do ławicy ryb na odległość około 2 metrów, po czym… wyskakuje z wody i pozostałą odległość pokonuje w locie! Dzięki temu spada na ławicę z powietrza i zyskuje element zaskoczenia!

Wyprawa Wędkarska na Belony sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent na Dzień Ojca, prezent na Święta Bożego Narodzenia

Szukasz fascynującego przeżycia, które doskonale sprawdzi się dla fanatyka wędkarstwa? A może rozglądasz się za fajnym upominkiem dla taty? Zaskocz wędkarza wspaniałym podarunkiem - Wyprawą Wędkarską na Belony! Pozwól wędkarzowi na poszerzanie horyzontów i rozwijanie swojej pasji! Łowienie belony to znakomita rozrywka, pełna emocji i niezapomniannych wrażeń. To znakomity pomysł na prezent dla brata lub wujka! Podaruj bliskiej osobie emocje nad morzem!

 

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Hel

Obowiązujący strój

Ciepłe, odporne na wiatr ubranie i wytrzymałe buty.

Czas trwania

6 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Osoba obdarowana musi posiadać swój własny prowiant oraz sprzęt wędkarski (istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu od organizatora). Wyprawy odbywają się od połowy maja do końca czerwca. Organizator zapewnia jedną z Łodzi: Atlantic Adventure 660 cm.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Szymon Szymański - Wędkarstwo

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Dariusz Ł.

Wyjazd i połowy jak najbardziej udane. Zachęcam wszystkich do skorzystania z usług.

Michał M.

Witam serdecznie. Wyprawa na belony z Panem Szymonem to czysta przyjemność. Starał się, by wszyscy na łodzi mieli to szczęście i złowili swoją wymarzoną rybę . W sytuacji gdy kończyły się brania, aktywnie poszukiwał innych ciekawych miejsc , także nudno nie było . Duża dbałość o wygodę i bezpieczeństwo uczestników , pomoc przy zbrojeniu zestawów dla tych którzy nie mogli sobie poradzić . Mogę polecić takie rejsy, z czystym sumieniem. Ocena 5 na 5.

Zobacz inne propozycje