JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Spektakl w Teatrze Kamienica dla Dwojga | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Spektakl w Teatrze Kamienica dla Dwojga | Warszawa

Warszawa
2 os.

239 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
239 zł

Uwielbiacie wspólnie poznawać świat kultury? Chcielibyście zobaczyć coś naprawdę eleganckiego, co zaspokoi Wasze wrażenia estetyczne? Jeżeli tak, to spektakl w Teatrze Kamienica jest odpowiednim miejscem na spędzenie miłego wieczoru tylko we dwoje. Wspaniała atmosfera udzieli się każdemu, kto jest zainteresowany sztuką. Spektakl dostarczy Wam wiele przyjemności dzięki ciekawej oprawie scenicznej i historii. Dajcie się ponieść nastrojowi i wybierzcie się do Teatru Kamienica.

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje dwa bilety na wybrany spektakl w Teatrze Kamienica dla dwojga.

Gdzie znajduje się repertuar tetaru?

Aktualny repertuar znajduje się na stronie internetowej Teatru Kamienica, w zakładce Repertuar.

O której należy się stawić przed rozpoczęciem spektaklu?

Należy przyjść co najmniej trzydzieści minut przed rozpoczęciem spektaklu.

Spektakl w Teatrze Kamienica sprawdzi się jako:

prezent dla żony, prezent dla rodziców, prezent dla pary

Spektakl w teatrze to idealny prezent na wiele okazji! Ucieszy nie tylko miłośników kultury, ale również rodziców i przyjaciół. Jest to niebanalny sposób na spędzenie romantycznego wieczoru we dwoje, a także idealny pomysł na walentynki bądź prezent dla pary. Atmosfera wieczoru połączona z urokiem teatru zachwyci każdego.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Możecie wybrać stroje wieczorowe lub wizytowe.

Czas trwania

W zależności od wybranego spektaklu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Voucher upoważnia do rezerwacji dowolnych miejsc na każdej z sal, jeżeli w momencie rezerwacji są one jeszcze dostępne. Prezent nie obejmuje biletów na premiery, spektakle zewnętrzne oraz spektakle okazyjne np. sylwester.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1266
Filtruj Prezenty

Opinie (11)

K.Dobrowolski

Bardzo się nam podobało na pewno tu wrócimy

Ireneusz Romanyszyn

Jak nazwa wskazuje Teatr Kamienica i tak właśnie jest. Wnętrze teatru daje poczucie epoki a zarazem trochę nowoczesności. Pobyt w " Kaminicy" przyczynia się do twowrażenia bardzo przyjaznego wrażenia spokojnie pozwalając na relaks. Makieta Warszawy jest wspaniała którą można podziwiać w każdym momencie, Można również usiąść i coś się napić wymienić swoje poglądy związane ze sztuką i nie tylko. Sala teatralna bardzo dopracowana pod względem nagłośnienia, wygodne siedzenia pozwalają skupić się tym co dzieje się na scenie. Jednym słowem jest rewelacyjnie. Bardzo się cieszę że mogłem w tym teatrze być i bedę w nim na pewno jeszcze wiele razy.

Piotr Walewski

Byłem w Teatrze Kamienica na Niespodziance. Nieduża sala, fajna atmosfera, świetny spektakl. Wszystkich przywitał Emilian Kamiński. Naprawdę fajnie spędzony czas.

Hanna i Jerzy J.

Jesteśmy mega bardzo zadowoleni. Wspaniały spektakl, świetna obsada aktorska, wspaniała gra aktorów. Wyśmienita kolacja, bardzo miła obsługa w restauracji.

Lidia Olszewska

Bardzo miły prezent. Fantastycznie, że można samemu wybrać spektakl w pięknej kameralnej jak na teatr sali. Świetnie też, że menu restauracji jest choć krótkie, to tak bardzo zróżnicowane: każdy wybierze coś dla siebie. Piękne wnętrza oraz przemiła obsługa, za równo w teatrze, jak w restauracji. Polecam wszystkim. Uczta duchowa połączona z ucztą cielesną.

1 2 3
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.